дивись.info

Львівська облрада виділить майже 4 млн грн на дофінансування проектів міжнародної технічної допомоги

Львівська облрада виділить майже 4 млн грн на дофінансування проектів міжнародної технічної допомоги

Cьогодні, 25 вересня, заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак провів засідання Програмної ради з питань співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги. На цьому засіданні заслухали представників територіальних громад, які подали свої запити на співфінансування з обласного бюджету, повідомила прес-служба ЛОР.

Нагадаємо, що з метою стимулювання та підтримки розвитку територіальних громад Львівська обласна рада у березні цього року затвердила Порядок співфінансування з обласного бюджету проектів міжнародної технічної допомоги, які реалізують місцеві громади.

Цього року з обласного бюджету було виділено майже 4 млн грн на дофінансування з обласного бюджету проектів територіальних громад. Заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак зазначив: «Сьогоднішнє слухання підтверджує, що інструмент дофінансування є ефективним, а відповідно й пріоритетним. Адже допомагає місцевим громадам виконати зобов’язання перед Європейським Союзом».

Зокрема, у Новому Роздолі та у Яворівському районі у рамках спільного проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та гміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ» успішно виконують проекти рекультивації деградованих земель для створення у майбутньому індустріального парку. Відзначимо, що у Новому Роздолі роботи тут ідуть із випередженням графіку.

Ще один проект реалізовується на території м. Новояворівськ. У рамках проекту під назвою «Створення умов для використання спільного досвіду Центру медичної опіки в Ярославі та Новояворівській районній лікарні № 1» для Новояворівської районної лікарні № 1 закуплено  найсучасніше обладнання. Наступного року це обладнання буде встановлене і запущене.

Сьогодні у місті Городок у рамках проекту «Розвиток партнерського співробітництва з метою вдосконалення транскордонної інфраструктури охорони середовища в околицях Поража і Загужа в Польщі, а також міста Городок в Україні» за кошти Європейського Союзу проводять каналізування міста. Графік виконується з випередженням. Частина робіт із каналізування Городка буде завершена до середини наступного року.

Загалом, як розповів заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак, за останні два роки Львівщина за рахунок коштів Європейського Союзу отримала понад 150 млн грн прямих іноземних коштів для реалізації різних проектів. Сьогодні Львівська обласна рада формує пріоритети на наступні роки. Підтримка проектів МТД, безумовно, буде одним із таких пріоритетів.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.