дивись.info

Учнів Львова вчитимуть, як поводитись під час пожежі

Учнів Львова вчитимуть, як поводитись під час пожежі

Інформаційно-практичний центр безпеки міста відвідують і школярі. Сьогодні учнів 9-10-х класів школи №62 вчитимуть, як поводитись під час пожежі, повідомили у прес-службі ЛМР

Навчання проводитимуть спеціалісти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Для хлопців-школярів проведуть і практичні навчання, як одягати захисні каски, як працює пожежна машина, що робити під час пожежі, аби вберегти своє життя та життя оточуючих.

Навчання розпочнеться о 15.00 год. Спеціально для наочності з Львівського державного університету безпеки життєдіяльності на пл. Ринок привезуть пожежну машину.

Нагадаємо, Інформаційно-практичний центр безпеки міста в середньому в день відвідує 150 осіб. Як розповідають в управлінні внутрішньої політики міста, до роботи Центру долучаються також Львівський державний університет безпеки життєдіяльності та Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. Усі навчання є безкоштовними. Від початку роботи Інформаційно-практичного центру безпеки міста на курси з військової підготовки записалось понад 300 осіб. Вже організовано окремі виїзди груп на такі навчання серед працівників ЛКП, підприємств, студентів, тощо. Також понад 250 осіб пройшли навчання щодо елементів самозахисту, більше 350 осіб відвідали практичні заняття з надання домедичної допомоги. Також для понад 150 осіб організовано професійні тренінги з психотерапевтами.

«До нас долучається Медичний університет. Студенти будуть проводити 7-денні курси. Ці курси будуть щодня в одній і тій же годині ввечері. Графік зараз узгоджується. Теми будуть різними», – додала Оксана Крутій.

Тематичний план занять такий:

  • Алгоритм надання невідкладної долікарської допомоги. структура аптечки (цивільна, воєнна).
  • Види кровотеч. Методи їх зупинення.
  • Переломи. Вивихи. Розтягнення. Транспортна іммобілізація. Методи транспортування.
  • Десмургія (види пов’язок, їх ситуаційне застосування).
  • Опіки (хімічні, термічні). Отруєння. Електротравма. Обмороження.
  • Штучна вентиляція легень (алгоритм, методи, види). Непрямий масаж серця (вікові особливості застосування).
  • Проникаючі поранення (кулеві, ножові). Пневмоторакс.

Також до роботи Центру долучився Львівський державний університет безпеки життєдіяльності.

«До нас долучився Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. Щоп’ятниці там працює присохлого-тренувальний центр, де розповідають, що робити під час пожежі.

До цих навчань ми почали залучати школи. Вже цієї п’ятниці учні 3-х класів школи №65 відвідають навчання, ознайомляться з університетом та в ігровій формі навчаться правильної поведінки під час пожежі», – зазначила Оксана Крутій.

Довідка

Інформаційно-практичний центр безпеки міста працює щодня з 10:00 до 20:30 год у наметі на площі Ринок. Кожен охочий може отримати інформацію із таких напрямків: екстрена медицина; основи самозахисту; основи військової справи; цивільна оборона.

Про тренінги та лекції можна дізнатися безпосередньо у Інформаційно-практичному центрі безпеки міста. Усі заходи є безкоштовними.

Нагадаємо, у Інформаційно-практичному центрі безпеки міста усі послуги є безкоштовними.

Теоретичний і практичний курси екстреної медицини, надання першої медичної допомоги здійснюються разом із Центром медицини катастроф, Мальтійською службою та Червоним хрестом.

Практичний курс військової підготовки можна пройти на базі Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. У четвер та п’ятницю проводяться 4-годинні теоретичні курси, а в суботу – практичні заняття на полігоні.

Тренінги та інструктаж з основ самозахисту проводять представники спортивних організацій, федерацій, шкіл.

Участь у заходах – лише за попередньою реєстрацією. Зареєструватись на практичні та теоретичні заняття можна в Центрі на рецепції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.