дивись.info

Садовий прийшов до жінок

Садовий прийшов до жінок

Сьогодні, 1 жовтня, у стінах мерії відбувся круглий стіл «Жіноче підприємництво як чинник економічного зростання та підвищення якості життя громад». Учасників круглого столу привітав міський голова Львова Андрій Садовий, повідомила прес-служба ЛМР.

«Я думаю, що така спільна праця об’єднує. Тому що ми і Україну погано знаємо, і одне одного погано знаємо. Коли ми будемо разом в різних проектах – це для нас можливість краще себе зрозуміти. Я розумію, що вас чекає велика серйозна праця. Але я б хотів, щоб ви поміж працею не забували про хорошу львівську каву, про хорошу гастрономію, кондитерські вироби. Це все для вас», – привітав міський голова Львова Андрій Садовий.

Вікторія Довжик, заступник директора департаменту економічної політики Львівської міської ради, начальник відділу економічного розвитку, висвітлила для учасників круглого столу діяльність Львівської міської ради з підтримки розвитку жіночого підприємництва, розповіла про внесок експертного аналітичного середовища у пошук нових механізмів розвитку жіночого підприємництва, розглянула результати впровадження ініціативи «Жінки у підприємництві»: основні досягнення, отримані уроки, виклики та шляхи їх вирішення. Учасники круглого столу обмінялись між собою досвідом підтримки жіночого підприємництва.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.