"Шахтар" у Львові на останніх хвилинах втратив перемогу над "Порту" в Лізі чемпіонів

В історичному для Львову матчі Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" не зміг перемогти "Порту" - 2:2

Як повідомляє Еспресо.TV, два голи на "Арені Львів" донецький клуб забив у другому таймі. Авторами м'ячів стали бразильці Тейшейра та Бернард. Обидва голи "Шахтар" забивав після дитячих помилок португальців на власній половині поля. До цього голкіпер "Шахтаря" Андрій П'ятов героїчно взяв пенальті у першому таймі.

Наприкінці другого тайму португальці заробили друге пенальті і змогли таки реалізувати його. А в доданий арбітром час "Порту" зрівняв рахунок після невпевненої гри захисників "Шахтаря". Обидва голи забив Мартінес.

В матчі відзначилися вболівальники, які дуже гарно співали гімн України. Також вони світили лазером в очі лазером гравцям "Порту" і використовували піротехніку. Такі дії фанів є неприпустимими в єврокубкових матчах, тому УЄФА може оштрафувати "гірників".

"Шахтар" (Донецьк, Україна) - "Порту" (Португалія) - 2:2

Голи: Тейшейра 52, Адріано 85 - Мартінес 89 (пен.), Мартінес 90+4

"Шахтар": П'ятов, де Азеведо, Ракицький, Срна, Тейшейра, Тайсон (Ілсіньо 75), Коста (Бернард 79), Фернандо, Адріано, Степаненко, Кучер

"Порту": Фабіано, Абубакар (Кинтеро 65), Олівер, Сандро, Еррера, Тельо, Браімі (Лопес 78), Маркано (Мартінес 65), Майкон, Інді, Данило

Попередження: Кучер 34, Степаненко 36, Срна 49, Фернандо 69 - Олівер 35, Майкон 48

Наступним суперником "Шахтаря" стане "БАТЕ". Матч відбудеться 21-го жовтня в Білорусі.