дивись.info

Гурток креативного рукоділля запрошує дітей на безкоштовні заняття

Гурток креативного рукоділля запрошує дітей на безкоштовні заняття

Новий творчий гурток в Дитячих клубах Шевченківського району.  «Креативне рукоділля» запрошує дітей віком 7-14 років навчитися шити та вишивати, творити цікаві та оригінальні вироби з паперу, бісеру, пластиліну.  Заняття відбуваються з понеділка до четверга з 15.30 год. на вул. Золота, 22а, повідомили у прес-службі Львівської міської ради

«Заняття в нашому гуртку – це хороший спосіб розвинути в дитині творчі здібності, адже тут є невичерпні можливості для прояву фантазії. Також це хороша нагода побути більше часу серед однолітків й знайти нових друзів», – розповіла Ірина Стахів, педагог-організатор Дитячих клубів Шевченківського району.

«В Дитячих клубах Львова працює 55 гуртків, які пропонують дітям творчі, пізнавальні й рухливі заняття. Цього навчального року деякі клуби змінили напрямки гуртків, додавши тих, яких бракувало в мікрорайонах. Крім творчих гуртків, це й німецька мова, й нові танцювальні групи», – додала Ольга Каспришин, координатор Дитячих клубів Львова від управління молоді, сім’ї і спорту ЛМР.

Нагадуємо, заняття в гуртках Дитячих клубів Львова є безкоштовними.

Довідатись більше та записатись у гурток «Креативне рукоділля» можна за номером телефону – 096 6978904.

В Дитячих клубах Шевченківського району працює 10 гуртків, серед них: англійська мова, образотворче мистецтво, рукоділля, хорова школа, секції футболу, загально фізичної підготовки, атлетизму. Детальнішу інформацію про гуртки Шевченківського району можна отримати за номером телефону – 252-18- 28.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.