дивись.info

Порошенко: Якщо є злочин, депутатський імунітет не має нікого рятувати чи захищати

Порошенко: Якщо є злочин, депутатський імунітет не має нікого рятувати чи захищати

Президент України Петро Порошенко виступає за скасування депутатської недоторканості і сподівається, що новообрана Верховна Рада ухвалить відповідне рішення

Про це він сказав під час спілкування з представниками ЗМІ у Львові

“Я мрію, щоб однією з перших ініціатив Парламенту було скасування хоча б для наступною Верховною Радою депутатського імунітету. Думаю, що ми переконаємось, що будуємо вільну демократичну державу”, – зазначив президент.

На його думку, депутатський імунітет не повинен перешкоджати розслідуванню справ, і після його скасування люди не йтимуть у Парламент лише для того, щоб отримати захист.

Глава держави висловив сподівання, що, поки таке рішення не прийняте, новообраний склад Верховної Ради у випадку доведення вини тих чи інших депутатів повинен “звільняти від імунітету будь-кого, незалежно від того, до якої політичної сили він належить”.

“Я планую і мрію побудувати таку державу, щоб розкриття будь-яких злочинів не залежало від доручення прокуратурі з боку Президента. І якщо є злочин, депутатський імунітет не має нікого рятувати чи захищати”, – підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, Порошенко зазначив, що підтримує братів Дубневичів, оскільки їх висунув Блок Віталія Кличка

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.