дивись.info

На Львівщині визначилися переможці Кубка України з гирьового спорту та чемпіонату України з гирьового спорту серед ветеранів (фото)

На Львівщині визначилися переможці Кубка України з гирьового спорту та чемпіонату України з гирьового спорту серед ветеранів  (фото)

3-6 жовтня 2014 року у м. Львові успішно відбулися національні змагання за Кубок України з гирьового спорту та визначилися переможці чемпіонату України з гирьового спорту серед ветеранів.

Про це Дивись.Інфо повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА.

Змагання на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України у м. Львові відбулися під егідою Міністерства молоді та спорту України, всеукраїнської та обласної федерацій з гирьового спорту за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України.

Учасників змагань вітали заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, голова федерації гирьового спорту Львівщини, головний суддя змагань Володимир Андрейчук, президент союзу гирьового спорту України Валентин Бербеничук, який вручив окремим кращим гирьовикам України посвідчення майстрів спорту та майстрів спорту України міжнародного класу.

Участь у Кубку України взяли 118 кращих гирьовиків України, в тому числі 23 жінок, які представляли команди 18 областей України, серед яких змагалися й представники Донеччини.

Кубок України у загальнокомандному заліку вибороли представники гирьового спорту Харківської області, друге місце посіла команда Полтавщини, на третій сходинці п’єдесталу опинилися спортсмени Рівненської області.

В особистому заліку серед кращих у різних вагових категоріях виявилися: Станіслав Клименко, Леон Білицький (Донецька область), Владислав Бабенко, Олег Коломієць, Ігор Гавришко (Полтавська область), Лілія Головешко, Ольга Масловець, Марина Колобродова, Максим Олейник, Володимир Поручіков (Харківська область), Оксана Маліновська (Рівненська область), Іван Деревянко, Іван Макаренко (Львівська область), Роман Демидов (Кіровоградська область) та ін.

Успішно виступили на цих змаганнях і спортсмени Львівщини, продемонструвавши такі результати:

– Котвінський Олексій – 2 місце у в/к до 68 кг (довгий цикл).

– Макаренко Іван – 1 місце у в/к до 73 кг (довгий цикл); 2 місце у в/к до 73 кг (двоборство), виконав норматив МСМК;

– Деревянко Іван  – 1 місце у в/к до 78 кг (двоборство), виконав норматив МСМК.

– Невзоров Сергій – 3 місце у в/к до 73 кг (двоборство).

Команда Львівщини у складі  Котвінський Олексій Домінюк Михайло,  Чванкін Павло, Чекуров Костянтин, Невзоров Сергій виборола в Командній естафеті 3 місце.

У загальнокомандному заліку збірна Львівської області посіла  7 місце.

У змаганнях серед ветеранів гирьового спорту змагалося 37 спортсменів з 9 областей України.

У загальнокомандному заліку І місце посіла збірна Львівської області,  ІІ місце виборола команда Дніпропетровської області,  ІІІ місце здобули атлети Донецької області.

Кращі результати ветеранів-гирьовиків Львівщини:

– Лапай Василь – 1 місце (двоборство), 2 місце (довгий цикл), 1 місце (естафета).

– Пиль Ярослав – 1 місце (двоборство), 1 місце (довгий цикл), 1 місце (естафета).

– Мариненко Микола – 1 місце (двоборство), 1 місце (довгий цикл), 1 місце (естафета).

– Магомета Євген – 1 місце (двоборство), 1 місце (естафета).

– Василишин Любомир – 2 місце (двоборство), 1 місце (довгий цикл), 1 місце (естафета).

– Павлів Андрій – 2 місце (довгий цикл).

DSCN2699 DSCN2704 DSCN2705 IMG_1386 IMG_1387

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.