дивись.info

У Львові відбудеться концерт до 200-річчя від дня народження Шевченка

У Львові відбудеться концерт до 200-річчя від дня народження Шевченка

У, четвер, 9 жовтня о 15:00 год. у Львівській філармонії відбудеться Концерт «ВІНОК ТАРАСОВІ» присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка – це своєрідний віночок пісень, танців, віршів на слова Т. Шевченка і в пошану великого Кобзаря. Прославляти його творчість будуть солісти Львівської філармонії Оксана Ковальова, Оксана Мацегора, а також Володимир Пономаренко.

Про це Дивись.Інфо повідомили у прес-службі Львівської філармонії.

Учасниками концерту є діти-учні ЛНВК ім. В. Симоненка та юні аматори зразкового вокально-хореографічного ансамблю «Сонечко» (кер. Заслужений працівник культури України М. Горностай) і вокально-хореографічного ансамблю «Калинове намисто» (кер. Г. Бас).

Особливо цікавим буде концерт дітям молодшого шкільного віку, адже вони зможуть споглядати на сцені втілення образу малого Тараса на фоні веселих мистецьких композицій, у виконанні учасників цих двох чудових дитячих колективів. Також глядачі зустрінуться із зрілим Шевченком, який на сцені буде творити свою поезію. Концерт «Вінок Тарасові» пройнятий високим духом патріотизму і любові до рідної української держави.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.