дивись.info

До міського бюджету надійшло майже 1,5 млн грн від земельного аукціону

До міського бюджету надійшло майже 1,5 млн грн від земельного аукціону

7 жовтня в приміщенні Львівської міськради відбулись земельні торги у формі аукціону з продажу у власність ділянки у м. Львові. Зрештою, 3 ділянки було продано за загальну суму – 1 млн 468 тис 794 грн., повідомили у прес-службі Львівської мерії

На аукціон попередньо було виставлено 15 лотів, однак лише на 4 з них з’явились охочі.

Про свою готовність придбати першу земельну ділянку заявило 2 учасники. Це ділянка несільськогосподарського призначення, що розташована за адресою: вул. Ластів’яча (ділянка 1 – в межах населеного пункту), площею 0,0222 га. Її цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Врешті, цю земельну ділянку було продано за 293 744 грн учаснику під №2.

На другу ділянку, що знаходиться на вул. Богданівській (земельна ділянка 44 – в межах населеного пункту), також зголосилось 2 мешканці. Її цільове призначення – для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови, для будівництва та обслуговування закладу громадського харчування. Відтак, у результаті торгів, її придбав учасник під номером 2 за 268 680 грн.

І, врешті, третю ділянку – на вул. Бережанській (земельна ділянка 7 – в межах населеного пункту) – продали за 906 370 грн, що на майже 85 тис грн більше, аніж стартова ціна. Цільове призначення земель – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Також про бажання придбати ще одну із ділянок заявив лише 1 учасник, тож, таким чином, земельні торги за цим лотом визнано такими, що не відбулись.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.