дивись.info

У Пустомитах пройшов «Олімпійський тиждень-2014» (фото)

У Пустомитах пройшов «Олімпійський тиждень-2014» (фото)

Подібно як і в інших районах Львівщини, успішно завершилися спортивно-масові заходи в рамках Всеукраїнських акцій «Олімпійський урок – 2014» та «Олімпійський тиждень – 2014», повідомила Дивись. Інфо заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Зокрема, в усіх загальноосвітніх школах району відбулися тематичні лекції, відкриті уроки, диспути, семінари, КВН, спортивні естафети, шкільні «Малі олімпійські ігри» тощо.

Серед найбільш помітних заходів районного рівня успішно проведено: відкритий чемпіонат місцевої ДЮСШ «Юність» з футболу та зустріч молоді з ветеранами футболу Пустомитівщини; районне спортивне свято у с. Солонка за участю заступника голови Пустомитівської райдержадміністрації В. Говенка в рамках якого відбулися показові тренування волейболістів, матчеві зустрічі з футболу, волейболу та настільного тенісу.

В с. Чишки організовано зустріч з майстром спорту міжнародного класу з дзюдо, чемпіонкою світу та Європи серед молоді Світланою Кухтій, а у Винниківській школі інтернаті відбулася зустріч із Заслуженим тренером України Ігорем Духом, де юні борці продемонстрували свої уміння з вільної боротьби.

Село Годовиця приймало змагання з легкоатлетичного кросу серед чотирьох дитячих вікових груп та ветеранів спорту, а в с. Давидів майже 50 учасників взяли участь у тематичному пробігу по шосе.

Районний центр став місцем проведення змагань з волейболу серед команд м. Пустомити, сіл Зубра, Оброшино та Ставчани. Школярі Пустомитівської загальноосвітньої школи № 1 визначали кращих у шаховому турнірі.

IMG_0061 IMG_0070

Загалом до спортивно-масових заходів в рамках Всеукраїнських акцій «Олімпійський урок – 2014» та «Олімпійський тиждень – 2014» у Пустомитівському районі було залучено майже 500 учасників.

SAM_0322 (1) SAM_0325

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.