дивись.info

Путін сподівається на зміну тексту Угоди про асоціацію України і ЄС

Путін сподівається на зміну тексту Угоди про асоціацію України і ЄС

Президент Росії Володимир Путін хоче, щоб Київ “відкоригував” Угоду про асоціацію України з ЄС, а також пропонує Казахстану і Білорусі об’єднати зусилля.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

“Тепер з’явилася можливість відкоригувати ті її положення, реалізація яких могла нанести шкоду нашим економікам”, – зазначив він, при цьому закликавши лідерів Білорусі і Казахстану “виступити солідарно”.

Нагадаємо, у вересні український парламент та Європарламент ратифікували Угоду про асоціацію України з ЄС. Тимчасова імплементація частини про зону вільної торгівлі була відкладена до січня 2016 року, щоб заспокоїти Росію, яка заявила, що цей документ загрожуватиме її ринку. Тимчасова імплементація решти угоди почнеться з початку листопада цього року.

Москва закликала до тристоронніх переговорів для досягнення домовленостей і погрожувала Україні обмежити доступ до російських ринків, якщо Київ імплементує цю угоду.

Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу наголосив, що угода про зону вільної торгівлі між Україною і ЄС може бути змінена лише Києвом та Брюсселем, а не Москвою.

Сьогодні на засіданні Ради голів держав СНД у Мінську президент Росії Володимир Путін запевнив, що Росія не проти зближення країн-учасниць СНД з ЄС. Разом із тим, він висловив побажання, щобМолдова слідом за Україною відклала імплементацію економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.