дивись.info

У Львові проведуть курси творчого писання

У Львові проведуть курси творчого писання

1 та 2 листопада у Першій Львівській Медіатеці, що на вул. Мулярській, 2-А, пройде курс творчого писання (creativewriting) «Творчопис», що є найпоширенішою світовою практикою освіти для письменників, яку вивчають в університетах чи на спеціальних курсах, повідомили у прес-службі ЛМР

«Творчопис» — це програма, розроблена українською мовою спеціально для українських авторів.

У програмі передбачена внутрішня робота над усвідомленням власного «письменницького голосу», трохи теорії, багато обговорень і вправлянь (виконання творчих письмових завдань) у красному письменстві у групі 15 осіб.

Курс складається з двох чотиригодинних занять. За 8 годин активної роботи учасники отримають відповіді на свої запитання, позбудуться страхів, дізнаються про теоретичні засади написання короткої прози, поділяться своїми міркуваннями щодо авторської інтуїції, натхнення, конструювання сюжету та інших важливих речей, але головне — багато вправлятимуться практично, розвиваючи свої письмові навички та (за умови виконання домашнього завдання) матимуть готове оповідання всього за два дні.

Також організатори запланували вихід електронної антології оповідань учасників «Творчопису», яка буде презентована на масштабних літературних подіях України («Форум Видавців» у Львові, «Книжковий Арсенал» у Києві та інших).

Курс розробила і проводить Ірина Вікирчак — менеджерка культури, промоутерка літератури.

Запрошені лектори:

Вікторія Амеліна – львів’янці Вікторії Амеліній двадцять вісім, і вона ще немає помітної літературної біографії, натомість встигла зробити кар’єру в галузі інформаційних технологій – від програміста до керівника. На зароблені гроші помандрувати світом – від Сполучених Штатів до Камбоджі; народити сина, спілкування з яким вважає найцікавішою зі своїх мандрівок. Писати ж дівчина взялася лише тоді, коли усвідомила: в її голові вже живуть історії та характери, які вона просто зобов’язана перетворити в тексти. Тож у 2014 році Вікторія тихо, але впевнено прийшла в літературу: у червні 2014 молода авторка стала лауреатом премії «Коронація Слова» за свою лірику, а у вересні, цього ж року, у видавництві «Дискурсус» вийшов її дебютний роман «Синдром листопаду», який уже заслужив на схвальну передмову Юрія Іздрика, а отже, має шанси стати однією з найяскравіших новинок цієї осені.

Олексій Чупа – народився 1986-го року в м. Макіївці, Донецька область, Україна. З 2014 року проживає у Львові. Прозаїк, двомовний поет. За першою освітою філолог, за другою – хімік-технолог, до 2014 року працював на металургійному заводі. Засновник Донецького слему. Учасник великої кількості мистецьких заходів, що відбулись в 2008 – 2014 роках у Львові, Києві, Донецьку, Кривому Розі, Харкові, Гуляйполі, Бахмуті, Ужгороді, Івано-Франківську, Чернівцях. Друкувався у альманахах “Березневі коти”, “Молода Республіка поетів”, “MeridianCzernowitz”, у часописі “ШО”. Самвидавні збірки поезії: “Українсько-російський словник”(2010) та “69”(2011).Проза:”Десять слів про вітчизну” КСД (2014), “Бомжі Донбасу” Discursus (2014).

Щоб взяти участь у курсі “Творчопис”, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Прийом заявок триває до 27 жовтня включно. Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок у розмірі 300 грн (у вартість входить навчання, сертифікат учасника, роздаткові матеріали тощо).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.