дивись.info

«Wizz air» повертається до Львова

«Wizz air» повертається до Львова

«Лоукости в Україні. Як створити умови для дешевих перельотів?» – тема круглого столу, що відбувся 9 жовтня в Києві за участю виконавчого директора Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького В’ячеслава Чеглатонєва, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

В’ячеслав Чеглатонєв, виконавчий директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, поділився планом розвитку Західних повітряних воріт.

«На жаль, сьогоднішня політико-економічна ситуація не сприяє розвитку та розширенню мережі бюджетних авіаліній в Україні та спричиняє відтермінування їхніх програм. Проте, «МА «Львів» імені Данила Галицького» постійно працює над залученням лоукостів до співпраці. Вже в грудні цього року ми відкриваємо новий рейс італійської авіакомпанії «Meridiana Fly», а на весну планується відкриття нового рейсу «Wizz air» зі Львова. Також чекаємо на появу лоукоста «AtlasJet», адже є всі передумови для його функціонування на базі Львівського летовища», – зазначив В’ячеслав Чеглатонєв.

Не залишилося без уваги і питання «відкритого неба».

«Хочу наголосити на тому, що ми активні прихильники підписання угоди «Про відкрите небо», та вважаємо за доцільне лібералізувати авіаційний простір для «МА «Львів» імені Данила Галицького». Це один з  факторів, який дозволить залучити до співпраці більшу кількість авіакомпаній, в тому числі лоукостів, надасть можливість розширити мережу авіанапрямків та зробить доступнішими ціни на авіаперельоти за рахунок посилення конкуренції», – додав В’ячеслав Чеглатонєв, виконавчий директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Також, В’ячеслав Чеглатонєв звернувся з ініціативою до Сергія Коршука, директора департаменту авіаційних перевезень та аеропортів Державіаслужби, з ініціативою переглянути діючі аеропортові збори. За його словами, діючі тарифи не відповідають сучасній інфраструктурі аеропорту, оскільки були встановлені ще задовго до реконструкції Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Зазначимо, що у круглому столі взяли участь Крістіна Марінцева, доцент кафедри організації авіаційних перевезень Інституту економіки та менеджменту НАУ; Олександр Кава, голова Центру економічного та політичного аналізу, радник мера з транспорту в КМДА; В’ячеслав Чеглатонєв, виконавчий директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького; Віктор Яценко, заступник голови Громадської ради при Державній авіаслужбі України, куратор журналу «Транспорт»; Олексій Яковець, директор компанії «Майстер Авіа», оператор міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни); Олександр Юраков, експерт у транспортній сфері, засновник громадського руху «Ми разом»; Олена Петренко, директор з продажів авіаперевізника Air Arabia Ukraine; Сергій Коршук, директор департаменту авіаційних перевезень та аеропортів Державіаслужби.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.