Молоді бадмінтоністи Львівщини повернулися з чемпіонату України

Упродовж 7 - 9 жовтня 2014 року в місті Миколаєві тривав чемпіонат України з бадмінтону серед юнаків 1999 року народження. Про це Дивись. Інфо повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба

У змаганнях взяли участь 35 хлопців та 33 дівчини, які представляли збірні команд Миколаївської, Львівської, Харківської, Вінницької, Дніпропетровської, Черкаської областей.

Львівщину представляли вихованці ДЮСШ “Верховина” Львівської обласної організації ФСТ “Спартак”: Алтунян Роман, Жуцький Олег, Стрийський Андрій, Клюк Ірина, Артьомова Аліна та тренер-представник Гречанюк Оксана Олексіївна.

Абсолютним переможцем чемпіонату України з бадмінтону став Ковальов Дмитро, який переміг в одиночній категорії, в парі з Рожко Володимиром і в змішаній парі з Масайло Валерією (усі Миколаївська область). В жіночій одиночній категорії перемогла Марина Ільїнська, вона ж перемогла і в парі з Даною Гриненко – обидвоє з Харківщини.

Результати виступів львівських спортсменів:

Алтунян Роман в одиночній категорії виборов срібну медаль чемпіонату України 2014 року, в парній категорії разом з Агафоновим Владиславом (Вінницька обл.) вибороли бронзові медалі чемпіонату, а разом з львів’янкою Артьомовою Аліною отримав ще один бронзовий комплект нагород;

Жуцький Олег в одиночній категорії посів 17 місце, в парній категорії разом з Стрийським Андрієм - 9 місце, в змішаній – 17 місце;

Стрийський Андрій в одиночній категорії виборов 17 місце, в парній категорії - 9 місце, в змішаній - 17 місце;

Артьомова Аліна в одиночній категорії опинилася на 9 місці, в парній - 5 місце, в змішаній - 3 місце;

Клюк Ірина в одиночній категорії здобула 17 місце, в парній - 5 місце, в змішаній - 17 місце.

Вітаємо спортсменів та тренерів – Гречанюк Оксану Олексіївну, Ціж Любов Михайлівну, Каратника Івана Васильовича, Джангобекову Христину Русланівну із здобуттям юними бадмінтоністами медалей чемпіонату України!