дивись.info

У Львові щоквартально перевіряють стан забруднення атмосферного повітря

У Львові щоквартально перевіряють стан забруднення атмосферного повітря

Пересувна хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» щоквартально проводить вимірювання забруднення атмосферного повітря викидами від автотранспорту на 25-ти перехрестях міста із значним транспортним потоком, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

За результатами вимірювань, проведених протягом 3 кварталу 2014 року, найбільший вміст забруднюючих речовин (з перевищенням допустимих норм у 2 рази) зафіксований у повітрі на 4 перехрестях міста, зокрема: вул. Чорновола – вул. Під Дубом, вул. Стрийська – вул. Сахарова, вул. Стрийська – вул. Наукова – вул. Хуторівка, вул. Шевченка – вул. Левандівська. У повітрі решти обстежених перехресть також виявлені незначні перевищення максимально-разової гранично допустимої концентрації забруднюючих речовин. Зазначимо, що протягом 2 кварталу цього року було виявлено 9 перехресть, у повітрі яких зафіксовані перевищення допустимих норм у 2 рази.

Повітря досліджували на вміст оксиду вуглецю, оксиду азоту, діоксиду азоту та сірчистого ангідриду на висоті 1,5-1,6 м. Проби повітря відбирали на тротуарі, на відстані 1-1,5 м від проїзної частини дороги.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.