дивись.info

У Львові стартуватиме школа лідерства та впевненості для підлітків

У Львові стартуватиме школа лідерства та впевненості для підлітків

З листопада до грудня 2014 року у Львові проходитиме «Школа лідерства та впевненості» для дітей-підлітків віком 14-17 років. Організатори – соціальний розвитковий проект «Квиток до успіху» та Школа розвитку SPE, повідомила прес-служба ЛМР.

«Школа лідерства та впевненості» допомагає підліткам краще зрозуміти себе, розвинути свою особистість, навчитися взаємодіяти із оточуючим світом, правильно організовувати свій час, розвинути навики самопрезентації та виробити власний імідж.

Школа зорієнтована на дітей-підлітків із забезпечених сімей (8 осіб) та дітей-підлітків із малозабезпечених сімей або зі складними життєвими обставинами (8 осіб). Програма є неприбутковою та побудована за принципом соціального підприємництва, коли половину собівартості покривають батьки дітей, а для тих, хто не має такої можливості – долучають допомогу доброчинців.

«Сьогодні наше майбутнє залежить від мужніх воїнів, які захищають нашу Батьківщину у зоні АТО. Завтра прийде нове покоління лідерів та активістів, які відновлюватимуть нашу державу, які підніматимуть культуру, економіку та громадську думку. Ми просто зобов’язані вірити у цих дітей. Ми маємо надати їм можливість розвиватися попри усі труднощі сьогодення», – зазначає Наталя Панчишин, керівник проекту «Квиток до успіху».

Інвестиція у дітей – одне із найкращих рішень. Сьогодні їм 15 років, а завдяки проекту «Квиток до успіху» вони уже допомагають бездомним тваринам, збирають одяг для вояків у зоні АТО, висаджують дерева, втілюють спільні проекти з кримчанами та підлітками зі Сходу України.

Детальні умови участі у Школі  для підлітків за телефоном: (097) 481-02-57.

Підтримати проект можна тут: www.biggggidea.com/project/811

Довідка

Квиток до успіху — соціальний проект Клубу Ділових Людей, ціллю якого є сформувати молоде покоління лідерів України через залучення підлітків та молоді у розвиткові та лідерські проекти на основі етики особистості та соціальної відповідальності.

Місія проекту — виховання нового покоління лідерів України.

Протягом року для підлітків проводиться понад 70 заходів (тренінги, майстер-класи, зустрічі із бізнесменами, візити на підприємства, профорієнтаційні зустрічі, бізнес-ігри та відпочинкові заходи), а також реалізовуються десятки молодіжних лідерських проектів в рамках соціальної відповідальності молоді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.