дивись.info

Школярі Львівщини визначили чемпіонів у легкоатлетичному чотириборстві (фото)

Школярі Львівщини визначили чемпіонів у легкоатлетичному чотириборстві (фото)

Днями у Львові відбулася обласна першість з легкоатлетичного чотириборства серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів за програмою XXIII спортивних ігор школярів Львівщини.

Про це Дивись.Інфо повідомили у прес-службі Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

В межах чемпіонату з чотириборства понад 200 школярів визначали кращих окремо серед юнаків та дівчат у бігу на короткі дистанції (60 метрів), бігу на довгі дистанції (400-800 метрів), метанні м’яча на дальність та стрибках у довжину.

У змаганнях, які традиційно організувало Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, взяли участь 16 команд 12-13 річних юнаків та дівчат.

За підсумком командної боротьби серед юнаків турнірна таблиця має такий вигляд:

1 місце – Яворівський район –ЗСШ № 3 м. Яворів (731 очко)

2 місце – Бродівський район – ЗСШ №2 м. Броди (721 очко)

3 місце – Пустомитівський район – Давидівська ЗСШ ім. Т.Шевченка (717 очок)

4 місце – Залізничний район м. Львова – ЗСШ №15 (710 очок)

5 місце – Буський район – Андріївська ЗСШ (704 очка)

6 місце – Кам’янко-Бузький район – ЗСШ №2 м. Кам’янка-Бузька (694 очка)

6 місце – Золочівський район – ЗСШ №2 м. Золочів (694 очка)

8 місце – Сихівський район м. Львова –ЗСШ №98 (683 очка)

9 місце – Франківський район м. Львова – ЗСШ №48 (682 очка)

10 місце – Миколаївський район (681 очко)

11 місце – м. Новий Розділ – НВК “Лідер” (665 очки)

12 місце – Жидачівський район – Жидачівський НОК (615 очок)

13 місце –Шевченківський район м. Львова – ЗСШ №91 (610 очок)

14 місце – м. Стрий – ЗСШ №6 (596 очок)

15 місце – Личаківський район м. Львова – ЗСШ №42 (415 очок).

Серед дівчат у командному заліку підсумкова таблиця легкоатлетичної першості має такий вигляд:

1 місце – Кам’янка-Бузький район – ЗОШ №1 м. Кам’янка-Бузька (580 очок)

2 місце – Бродівський район – СЗШ №2 м. Броди (565 очок)

3 місце – Залізничний район м. Львова – СЗШ №18 м. Львова (555 очок)

4 місце – Буський район – Андріївська ЗОШ (547 очок)

5 місце – Яворівський район – СЗШ № 3 м. Яворів (535 очок)

6 місце – Миколаївський район (494 очки)

7 місце – Золочівський район – ЗОШ №2 м. Золочів (489 очки)

8 місце – Яворівський район-2 – СЗШ № 3 м. Яворів (480 очок)

9 місце – Пустомитівський район – Давидівська ЗОШ ім.Т.Шевченка (464 очки)

10 місце – Жидачівський район – Жидачівський НОК (462 очки)

11 місце – Шевченківський район м. Львова – СЗШ №91 м.Львів (446 очок)

12 місце – Сихівський район м. Львова – СЗШ №32 м. Львів (443 очки)

13 місце – Личаківський район м. Львова – ЛНВК (405 очок)

14 місце – м. Стрий – ЗСШ №2 м. Стрий (399 очок)

15 місце – м. Новий Розділ – НВК “Лідер” (392 очки)

16 місце – Франківський район – ЗОШ №46 м. Львів (339 очок)

В особистому заліку призери змагань серед юнаків стали:

1 місце – Дяченко Максим з Яворівського району (274 очки);

2 місце – Сало Богдан з Пустомимтівського району (265 очки);

3 місце – Возний Олександр з Кам’янка-Бузького району (256 очки).

Серед дівчат призові місця розподілилися таким чином:

1 місце – Рузак Юлія з Залізничного району м. Львова (237 очок);

2 місце – Головко Юлія з Кам’янка-Бузького району (207 очок);

3 місце – Леськів Маріанна з Золочівського району (197 очок).

Переможці та призери змагань були відзначені грамотами та дипломами Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Зображення0074

Зображення0071

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.