дивись.info

У Львові відбулась перша хвиля проекту «Дитяча легка атлетика» (фото)

У Львові відбулась перша хвиля проекту «Дитяча легка атлетика» (фото)

У Львові за підтримки Nestle в Україні відбулися освітні семінари для викладачів фізичної культури за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF» Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій

В рамках програми «Дитяча легка атлетика IAAF» викладачі з дев’яноста шкіл Львова та області взяли участь у семінарах з легкоатлетичного виховання школярів.Семінари були розділені на теоретичну та практичну частини. В межах теоретичної частини сертифікований тренер Міжнародної федерації Ліана Копилова запропонувала вчителям сучасну вдосконалену систему фізичного виховання дітей, нові варіації різноманітних рухових завдань, методичні поради щодо побудови та наповнення занять. На завершення курсувчителі склали екзамен з викладання дитячої легкої атлетики за участі школярів львівської школи № 54.

«Завдяки цікавості й користі програма «Дитяча легка атлетика ІААФ» завоювала популярність у всьому світі. Її імплементація та розвиток в нашій країні є одним з пріоритетів у діяльності Федерації легкої атлетики України, – говорить президентФЛАУ Ігор Гоцул. – Ми прагнемо до того, щоб «Дитяча легка атлетика ІААФ» стала частиною шкільної програми, а для цього необхідні висококваліфіковані кадри саме з даного напрямку. Приємно, що у нас є справжній однодумець в особі компанії Nestlé. Завдяки нашим спільним зусиллям навчання вчителів перетворюється з мрії в реальність».

Nestlé в Україні надаватиме підтримку подальшому розвитку програми «Дитяча легка атлетика ІAAF», яка є однією з найбільших програм розвитку масового спорту в світі. Партнерська підтримка Nestlé в Україні допоможе розвитку та поширенню програми, що дозволить легкоатлетичній федерації організувати додаткові курси для викладачів та тренерів і, в кінцевому підсумку, залучити більшу кількість дітей.

Підтримка програми «Дитяча легка атлетика ІAAF» доповнює глобальну програму Nestlé «Здорові діти». Ця програма має за мету покращити харчування, здоров’я та самопочуття дітей шкільного віку за допомогою ліпшого харчування та більшої фізичної активності.

Директор з корпоративних питань Nestlé в Україні та Молдові Геннадій Радченко:«Ініціатива Nestlé «Здорові діти» спрямована на підвищення інформованості дітей шкільного віку в усьому світі щодо раціонального харчування та здорового способу життя. Ми маємо намір запровадити її в усіх країнах, де ми працюємо. Програми Nestlé «Здорові діти» розробляються і здійснюються у співпраці з державними органами освітитаохорони здоров’я, експертами з питань дитячого харчування або здорового способу життя. Ці програми схвалені багатьма національними міністерствами охорони здоров’я, освіти та спорту. У 2012 році Nestlé та IAAF оголосили про п’ятирічне глобальне партнерство у програмі «Дитяча легка атлетика IAAF», що є однією з найбільших програм масового розвитку спорту в світі. Програма сприяє розвитку фізичної активності в програмах Nestlé «Здорові діти». Nestlé та IAAF мають спільні цілі в популяризації фізичної культурисеред дітей та юнацтва. Так само важлива для нас і популяризація правильного харчування як основи здорових звичок та активного способу життя».

Програму «Дитяча легка атлетика ІAAF» започатковано у 2005 році. За цей час вона охопила  півтора мільйони дітей майже зі ста країн світу. КурсиІAAF та Nestlé для викладачів дитячої легкої атлетики вже були проведені в Україні, Китаї, Естонії, Пуерто-Ріко, Аргентині, Єгипті, Уганді.

Метою програми є залученняякомога більшої кількості школярівдо спорту і легкої атлетики зокрема, а також сприяння поширенню збалансованого та здорового способу життя та розвитку потенційних зірок спорту.

legka 006 legka 018 legka 019 legka 023 legka 026 legka 032 legka 034 legka 038 legka 045 legka 046 legka 049 legka 058

Фото Василя ТРУХАНА

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.