дивись.info

Колодій провів нараду з питань створення у Львові Літературного музею

Колодій провів нараду з питань створення у Львові Літературного музею

         Сьогодні, 16 жовтня, голова Львівської обласної ради Петро Колодій провів нараду з питань створення у Львові Літературного музею, повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Учасниками наради були ініціатор створення музею Роман Лубківський, а також голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик, начальник управління майном спільної власності обласної ради Микола Бандра, член постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації обласної ради Орест Шейка, директор департаменту з питань культури Львівської ОДА Наталія Гамкало, заступник директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Орест Тур, депутат Львівської обласної ради Галина Пирч.

Усі учасники наради наголошували на необхідності створення у Львові такого музею, а голова Львівської обласної ради Петро Колодій погодив комплекс заходів, які планує найближчим часом здійснити Львівська обласна рада на шляху до його створення.

Петро Колодій наголосив на тому, що Львівська обласна рада  не ухвалюватиме декларативне рішення, а напрацьовує конкретні кроки для cтворення Літературного музею. Зокрема, вже на найближчу сесію обласної ради буде винесено проект рішення, за яким пропонуватиметься або створити комунальний заклад „Літературний музей м. Львова”, або філію одного з діючих музеїв. Окрім того, як зазначив Петро Колодій, вже з наступного бюджетного року буде закладено три або чотири штатні одиниці, які займатимуться напрацюванням матеріалів та створенням експозицій майбутнього музею. Також під час наради обговорили низку інших заходів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.