дивись.info

В усіх районах Львівщини відпрацюють дії у випадках масового ураження людей під час терактів

В усіх районах Львівщини відпрацюють дії у випадках масового ураження людей під час терактів

Сьогодні, 16 жовтня, на Львівщині стартували спеціалізовані медико-волонтерські навчання з відпрацювання дій у випадках масового ураження людей під час терористичних актів. Як повідомив під час брифінгу т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський, до 1 листопада такі навчання заплановано провести в усіх без винятку районах області

“Сьогодні ми живемо в умовах проведення антитерористичної операції на сході України, тому всі громадяни повинні бути готовими до тих загроз, які постали перед Україною, в тому числі техногенного і екологічного характеру. Населення Львівщини має знати порядок дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, а також оволодіти елементарними практичними навиками домедичної та першої медичної допомоги”, – пояснив очільник Львівщини.

За словами Юрія Турянського, такі заходи проводяться в країні на виконання протокольного доручення Адміністрації Президента України. “Ми прагнемо під час цих навчань максимально скоординувати та відлагодити роботу усіх служб області, які можуть бути задіяні у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Ще одне важливе завдання – це навчання волонтерів та усіх добровольців”, – зазначив Юрій Турянський.

Керівник Львівщини безпосередньо взяв участь у навчаннях і освоїв навики з надання домедичної допомоги. “Навчився робити штучне дихання, знаю, як надавати допомогу при травмуванні та ушкодженнях. Це елементарні навики, які можуть врятувати життя людини. Тому закликаю мешканців Львівщини брати активну участь у таких навчаннях”, – зазначив Юрій Турянський, пише прес-служба ОДА.

теракт

Довідка:

На першому етапі навчань волонтери (з числа громадян, що зголосилися) ознайомляться та отримають практичні навики з надання домедичної допомоги у випадку великої кількості потерпілих внаслідок надзвичайних ситуацій, в тому числі терористичних актів.

На другому етапі відбуватиметься відпрацювання практичних конкретних дій волонтерів з надання домедичної допомоги в зоні ураження у  у взаємодії з  спеціалізованої медичною служби цивільного захисту,  аварійно-рятувальниими  підрозділами ГУ ДСНС у львівській області.

Організатори заходу:  Львівська обласна державна адміністрація і  Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА. До підготовки та проведення заходу було залучено Департаменти ЛОДА з питань цивільного захисту, освіти і науки, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю,  з питань культури, релігій і національностей; ГУ ДСНС у Львівській області, ГУ МВС у Львівській області, Управління СБУ у Львівській області та Управління молоді і спорту ЛОДА; Львівські університети: національний медичний ім. Данила Галицького та фізичної культури; Військово-медичний клінічний центр Західного регіону: керівники структурних підрозділів ЛОДА та ЛПЗ області, волонтерські організації.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.