дивись.info

Підопічні територіального центру побували у Львівській опері

Підопічні територіального центру побували у Львівській опері

Літні городяни Львівського міського територіального центру цікаво проводять час. Вчора, 16 жовтня, підопічні побували у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької та переглянули оперу Руджеро Леонкавалло «Паяци», повідомила прес-служба ЛМР.

«Щотижня, організовуючи заходи з цікавого проведення дозвілля, ми хочемо якомога більше показати нашим відвідувачам різні невідомі чи призабуті ними сфери життя міста, його культурного осередку. Кожен з підопічних радо відгукується на запрошення взяти участь у черговій екскурсії, лекції чи перегляді вистави українських та світових класиків.

Нам приємно констатувати, що в нашому місті керівництво театрів, музеїв та інших установ культурного значення йде нам назустріч і дає можливість безкоштовно дарувати дідусям та бабусям миті цікавого проведення дозвілля. Сподіваюсь, що ця позитивна динаміка збережеться в майбутньому», – зазначила культорганізатор Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.