дивись.info

Кожен пункт «Програми захисту українців» підкріплений законопроектом, – Тягнибок

Кожен пункт «Програми захисту українців» підкріплений законопроектом, – Тягнибок

19 жовтня 2014 року в містах Червоноград та Броди, що на Львівщині, відбулися зустрічі лідера Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олега Тягнибока з місцевою громадою.

Олег Тягнибок розповів про діяльність фракції ВО “Свобода” у Верховній Раді, та про основні засади програми докорінних змін, з якою націоналісти йдуть у парламент.

««Свобода» у Раді цеглинка за цеглинкою творила революційну ситуацію в Україні. Ми стали цементом опозиції і встановили планку опозиційності, до якої змушені були підтягнутися наші партнери. Ми фізично протистояли регіоналам у Раді. Показали як зупинити процес «тушкування», створивши навколо зрадників атмосферу нетерпимості і  презирства. Завдяки «Свободі» парламент став україномовним  – за статистикою в 4 рази збільшилося використання української мови. Без цих кроків не було б Революції Гідності» – наголосив лідер націоналістів.

За словами Олега Тягнибока, «Свобода» виконала всі зобов’язання перед виборцями, які давала перед виборами 2012 року.

«Перше, що від нас вимагали у 2012 році люди, це усунути режим Януковича – і ми це зробили. Фракція «Свободи» єдина, де не зафіксовано жодного випадку «кнопкодавства». 100% відвідуваність засідань і такі ж результати голосування. Свободівці також напрацювали близько 900 законотворчих ініціатив в усіх галузях життя. Сьогодні кожен пункт «Програми захисту українців» підкріплений законопроектом», – повідомив Олег Тягнибок.

Свободівець вказав на першочергові закони, які повинна прийняти нова Верховна Рада, для того, аби можна було сказати, що Революція Гідності перемогла.

«Стратегічні підприємства мають перейти із приватних рук у власність держави, а кошти, які роками вивозили олігархи з України, слід негайно повертати назад. Потрібно запровадити воєнний податок на олігархів, прийняти закони про скасування депутатської і суддівської недоторканості, про імпічмент президента, про відкликання депутатів, чиновників суддів, позбавлення громадянства за підтримку тероризму, сепаратизму, українофобію. Всі відповідні проекти законів у «Свободи» вже є»,  – підсумував Олег Тягнибок.

Олег Тягнибок також представив і просив підтримати кандидатуру свободівця Михайла Блавацького у № 124-му виборчому окрузі, наголосивши, що під час Майдану він був    комендантом у будинку Профспілок, а також допоміг звільнити з полону терористів 9 людей.

прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.