дивись.info

Американський експерт розповів про комерціалізацію науки Львівського університету (фото)

Американський експерт розповів про комерціалізацію науки Львівського університету (фото)

21 жовтня 2014 року відбулась зустріч із американським менеджером з наукових досліджень Віктором Корсунем, який поділився особистим досвідом і цінними порадами щодо питання комерціалізації наукових досліджень.

Про це Дивись.Інфо повідомили у прес-службі ЛНУ ім. І.Франка.

Американський фахівець, який уже 8 років працює в Українському науково-технологічному центрі, вказав на основні проблеми українського суспільства, що є наслідком втрати лідерських позицій нашої науки у світі. «Віра, ентузіазм і робота лежать в основі будь-якої людської діяльності та є запоруками успіху. Пам’ятайте, що ваша робота повинна приносити користь людям», – сказав Віктор Корсун. Він представив успішні моделі старт-апів реалізованих в американському суспільстві, які й зараз приносять своїм розробникам значні прибутки.

«Перед вами сьогодні стоїть завдання – зробити Україну лідером у сфері науки, освіти й інновацій. Адже саме якісна освіта передбачає створення нових високотехнологічних робочих місць, що привабить європейських та американських інвесторів», – розповів експерт.

Доповідач запропонував траєкторію розвитку університету, в основі якої лежить правильна  модель стратегічного росту: «Що довше ви зволікаєте, тим складніше буде почати реалізацію будь-якого проекту. Українська наука володіє безмежним натуральним ресурсом – інтелектом, який потребує практичного втілення. Не бійтесь себе рекламувати, змінюйтесь поки є час і шанси, орієнтуєтесь лише на успіх, не уникайте конкуренції – і це дасть бажаний результат».

У своїй презентації дослідник закцентував на проблемах процесу комерціалізації, а також на питаннях створення старт-апів компанії в університеті спільно з інвесторами. На закінчення Віктор Корсун дав кілька порад щодо успішного розвитку освіти й науки в Україні.

Проректор з наукової роботи, член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський подякував Вікторові Корсуну за змістовну й пізнавальну презентацію і додав, що володіючи значним потенціалом, Львівський національний університет імені Івана Франка повен розглядати можливості впровадження таких проектів, старт-апів, що, безперечно, викличе зацікавлення в молоді та зменшить міграцію кадрів за кордон».

IMG_3941 IMG_3966

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.