дивись.info

Сподіваємося, що санкції обмежаться умовною дискваліфікацією, – Заремба

Сподіваємося, що санкції обмежаться умовною дискваліфікацією, – Заремба

Використання піротехніки на «Арені Львів» під час матчу між національними збірними України та Македонії з футболу поставило під сумнів проведення матчів найвищого рівня на львівському стадіоні.  «Арені» загрожує дискваліфікація. Однак, Федерація футболу сподівається, що покарання не будуть настільки жорсткими, повідомила прес-служба ЛМР.

«Сподіваємося, що завдяки дієвості та досвіду  чиновників Федерації футболу України на переговорах з представниками УЄФА, вдасться уникнути дискваліфікації «Арени Львів», і санкції обмежаться штрафом, матчем при пустих трибунах чи умовною дискваліфікацією», – зазначив Ростислав Заремба, заступник голови Федерації футболу Львівщини.

Ситуація навколо використання піротехніки  на стадіоні ускладнюється тим, що наразі матчі збірної можуть приймати лише Львів і Київ, і у випадку дискваліфікації «Арени Львів», наша держава  отримає проблеми, пов’язані з проведенням  спортивних змагань найвищого рівня, зокрема футболу.

«Прикро, що у випадку Львова ця ситуація – фактично рецидив. Варто лише згадати матч Україна – Сан-Марино, коли в УЄФА також були підстави покарати стадіон. Зважаючи на те, що в листопаді УЄФА прийматиме рішення по дискваліфікації стадіону «Арена Львів», місцевій владі, правоохоронним органам та громадським організаціям слід вже зараз об’єднати зусилля задля вирішення ситуації з піротехнікою. Можливо, це вплине на більш позитивне рішення щодо «Арени Львів», – додав Ростислав Заремба.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.