дивись.info

За жовтень у Львові викрадено 16 дощоприймачів

За жовтень у Львові викрадено 16 дощоприймачів

Як повідомляють у райадміністраціях міста, упродовж цього місяця на території Львова викрадено 16 дощоприймачів, зокрема, у Франківському районі – 6, Залізничному – 3, Шевченківському – 4 та Сихівському – 3. Відтак, працівники адміністрацій звернулись у міліцію, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Нещодавно працівники одного з наших ЛКП виявили крадіжку 4 решіток, а кілька днів до того – ще 2. Йдеться про вулиці Сулими (2 шт.), Окружну, Народну, Наукову та Пулюя. Зловмисників розшукують», – повідомив Орест Тимчишин, заступник голови Франківської райадміністрації.

За його словами, від початку року у Франківському районі викрадено до 40 решіток та 94 ліфтові котушки.

Факти крадіжок дощоприймачів зафіксовано й у трьох інших районах міста. Зокрема, як повідомляє начальник відділу комунального господарства Залізничної райадміністрації, на території цього району виявлено 3 крадіжки – на вул. Виговського, Авіаційній, та Патона.

По 2 решітки викрадено й на вул. Лінкольна та Шевченка, що у Шевченківському районі, та по 1 на пр. Червоної Калини, вул. Чукаріна та Вернадського, поблизу стадіону, – на Сихові.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.