дивись.info

“Карпати” спростували інформацію про банкрутство

“Карпати” спростували інформацію про банкрутство

Львівський клуб не збирається виплачувати “надумані” борги

Про це повідомляє на офіційний сайт “Карпат”.

В офіційній заяві клубу йдеться про те, що ЗМІ нав’язують думку громадськості, що клуб хочуть довести до банкрутства.

“Нині громадськості активно нав’язують ідею про те, що керівництво “Карпат” буцімто прагне довести клуб до банкрутства, виходячи з бажання уникнути сплати так званих боргів за відомими рішеннями українських органів футбольного правосуддя. Як бачимо з цитат у ЗМІ, найбільш наполегливо у цьому плані “працюють” автори численних оборудок в українському футболі – віце-президент ФФУ Анаталій Попов та його васал, юрист-адвокат усіх “знедолених” Дмитро Коробко. ФК “Карпати” вважає це цілковитою маячнею і хоче донести до вболівальників інформацію про справжній стан речей.

Насамперед, і це очевидно, якби у плани керівництва “Карпат” входило свідоме банкрутство клубу, то команду просто не було б заявлено на поточний чемпіонат. Адже навіщо продовжувати витрачати чималі кошти на функціонування величезного механізму під назвою ФК “Карпати”, якщо свідомо бажаєш довести його до банкрутства? Навіщо будувати за останні два роки 7 полів, не рахуючи головної арени клубу, завершувати будівництво найсучаснішого повно розмірного поля для команди U-19, готуватися до введення в експлуатацію нового тренувального центру клубної СДЮШОР, за кілька днів відкривати новий клубний магазин атрибутики? Так для чого ж усіма силами та засобами розвивати клуб, який своїми руками прагнемо довести до банкрутства? Клуб, який пройшов процедуру атестації, продовжує виступи у чемпіонаті України. 500 штатних працівників клубу та усі футболісти вчасно отримують заробітну плату, професійні команди клубу забезпечуються усім необхідним для тренувань та офіційних матчів, дитячі команди (а це понад тисяча вихованців!) регулярно беруть участь у ДЮФЛ, різноманітних українських та міжнародних турнірах”, – йдеться в повідомленні.

“Ми прагнемо, аби всі зрозуміли одну просту істину, і хочемо більше до цього питання не повертатися: жодної конспірологічної причини невиплат нашим клубом боргів за відомими рішеннями не існує. Надумані борги наш клуб не платить лише через те, що відповідні рішення маріонеткових судів, підконтрольних окремим діячам ФФУ, є злочинними. І якщо навіть припустити, що “Карпати” виконали б ці рішення, цей процес був би нескінченним, з’являлися б все нові й нові справи з метою знищити наш клуб. Однак покірно платити незароблені гроші за незаконними рішеннями і чекати порушення нових надуманих справ проти нашого клубу – це відвертий мазохізм і це не наш шлях. Тут також варто вкотре наголосити, що за всіма рішеннями Арбітражного суду, який став на користь позивачів (а таких рішень було два), ФК “Карпати”, попри незгоду з ними по суті, справно сплатив боргові зобов’язання, адже шанує і поважає неупередженість Лозанського суду.

І проблема зовсім не у загальній сумі цих штрафів, як це теж намагаються нав’язати громадськості наші опоненти. Ця сума, за великим рахунком, некритична для бюджету клубу, однак ми радше інвестуємо ці кошти у розвиток дитячого футболу чи спрямуємо їх на допомогу українським патріотам, які воюють за нашу землю у зоні АТО, аніж віддамо у брудні руки пройдисвітів. Нам часто закидають, що, мовляв, справа про договірний матч “Металіст” – “Карпати” отримала хід після того, як наш клуб буцімто не виконав рішення КДК про виплати колишньому футболісту Володимиру Федоріву. Так от, “Карпати” не заплатили цьому гравцю ані копійки (готові у будь-який момент надати копію мирової угоди, підписання якої зініціював сам Федорів), хоч українські органи футбольного правосуддя зобов’язали наш клуб сплатити йому надумані кошти. Таку ж позицію ми займаємо і зараз – жодних незаслужених коштів від нас ніхто не отримає, і крапка.

Нині наш клуб володіє інформацією, що дехто зі стін Будинку Футболу всерйоз розраховує на те, що ми не витримаємо тиск у вигляді позбавлення турнірних очок і на знак протесту “Карпати” припинять боротьбу у чемпіонаті. Так от, якщо хтось думає, що нас залякають зняттям очок і наш клуб буде зніматися з чемпіонату, то він глибоко помиляється.

Ми відкрито і публічно протестуємо проти системи, проти корупції, проти подвійних стандартів, називаємо речі своїми іменами, і за це система хоче нас ліквідувати, бо ми їй неугодні. Проти нас ведеться системна дисциплінарна, фінансова та інформаційна війна, тобто йде планомірне цькування клубу всіма наявними методами. І знищити, по суті, намагаються не лише першу команду “Карпат”, а й понад тисячу дітей, які займаються у карпатівській школі, академії та філіях, десятки збірників України різних вікових категорій (а школа “Карпат”, нагадаємо, входить до трійки кращих в Україні), юніорську та молодіжну команди, клубну інфраструктуру, в яку були вкладені чималі кошти. Зрештою, вбити надії та любов сотень тисяч вболівальників “Карпат”, – сказано в заяві.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.