дивись.info

Працівники ЛКП побили агітатора Блоку Петра Порошенка у Львові (відео)

Працівники ЛКП побили агітатора Блоку Петра Порошенка у Львові (відео)

Учора, 22 жовтня, у Львові, на вулиці Грінченка, 6, працівники комунального підприємства побили агітатора Блоку Петра Порошенка, пише ЗІК.

Заяву про це зробив сотник 9-ї сотні Самооборони Майдану Андрій Антонищак, який балотується до парламенту за списком Блоку Петра Порошенка.

«Стався безпрецедентний випадок у цій виборчій кампанії – сьогодні на нашого волонтера був здійснений напад зі сторони працівника ЖЕКу. Його побили за те, що він розклеював агітки Блоку Петра Порошенка», – заявив Антонищак.

Антонищак стверджує, що вже декілька днів підряд комунальні працівники на очах у мешканців зривають агітки Блоку Петра Порошенка.

«Воно відбувалося декілька днів тому в районі торгового центру «Балатон», сьогодні також воно відбулося у районі так званої Бомби, і на 700-річчя. Це відбувається системно у Шевченківському районі Львова», – розповів Антонищак.

Антонищак стверджує, що представники Блоку Петра Порошенка звертались зі скаргами на такі дії комунальників до голови рай адміністрації Шевченківського району.

«Був попереджений голова районної адміністрації. Жодних дій не вчинено. Я вважаю, що у місті Львові, у проєвропейському місті, здійснюється адміністративний тиск з боку міського голови. Навіть не з боку міського голови, а з боку його однопартійців, його проєвропейської партії на Блок Петра Порошенка», – обурюється сотник.

Антонищак вбачає в таких діях влади Львова прояв адміністративного тиску. Він звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з проханням повернутись до Львова та забезпечити нормальний перебіг виборчої кампанії у Львові.

«Андрію Івановичу, будь ласка, поверніться зі свого піар-турне по Дніпропетровську, Харкову та інших містах, поверніться у Львів і наведіть порядок зі своїми працівниками», –  звернувся сотник до мера Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.