дивись.info

Сесія погодила відновлення меж парку культури і відпочинку ім.Б.Хмельницького

Сесія погодила відновлення меж парку культури і відпочинку ім.Б.Хмельницького

Сесія ЛМР прийняла ухвалу про відновлення меж пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення Львівського центрального парку культури і відпочинку ім.Б.Хмельницького.

Відповідно до ухвали сесії ЛМР, межі Львівського центрального парку культури і відпочинку ім.Б.Хмельницького відновлять за рахунок земельної ділянки орієнтовною площею 0,1022га на вул.Лижв’ярській, 42. Для відновлення меж парку міська рада ухвалила вилучити зазначену земельну ділянку для суспільних потреб. Ділянка перебуває в оренді у  громадянки Баляш О.М. згідно з договором оренди землі, зареєстрованим у львівській міській раді 31.12.2009 за №Г-840 та у Львівському міському відділ Львівської регіональної філії Центр ДЗК 24.02.2010 за №04:10:867:00001 (запис у книзі 04-1). Згідно з ухвалою, зазначений договір оренди землі слід вважати таким, що втратив чинність.

У разі незгоди землекористувача з вилученням цієї земельної ділянки, юридичне управління ЛМР звертатиметься до суду про примусове вилучення земельної ділянки  та розірвання договору оренди землі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.