дивись.info

Потрібно було перемогти ворога, а вже потім проводити вибори у Раду за новим правилами, – Тягнибок

Потрібно було перемогти ворога, а вже потім проводити вибори у Раду за новим правилами, – Тягнибок

«Треба було відразу після президентських виборів оголошувати правовий режим воєнного стану це б дозволило українському війську швидко, до кінця літа, навести порядок на тих територіях, » – заявив 23 жовтня 2014 року Олег Тягнибок в ефірі радіо «ФМ Галичина».

Свободівець вважає, що не потрібно було погоджуватись на яке перемир’я з ворогом, тому що цим перемир’ям їх фактично легітимізували.

 «Жодного разу не дотрималося це перемир’я. Парламент мав би ухвалити закон про вибори за пропорційною системою з відкритими списками на всій території України, яка підконтрольна українському законодавству і за новою виборчою системою. А тепер у нас знову мажоритарні округи, знову продпайки: гречка, цукор. Московська агентура знову пролазить через ці округи в новий парламент», – повідомив Олег Тягнибок.

Він нагадав, що ВО «Свобода» постійно вимагала запровадження воєнного стану, бо він давав армії можливість діяти ефективніше.

«Цей правовий режим давав можливість ефективніше використовувати наші сили на звільнених територіях, призначати воєнних комендантів. Ми б убезпечили себе від можливих судових позовів, які можуть з’явитися на міжнародному рівні від правозахисних організацій. Ці обєднання  можуть, не без стимуляції Москви, доводити, що наші військові не мали права себе так поводити, використовувати зброю», – заявив свободівець.

«Є ще один делікатний момент – десь там війна, а десь весілля грають, дискотеки. Це неправильно, треба щоб вся нація жила перемогою. Треба було щоб весь державний організм працював на оборону. Треба було слухати «Свободу», коли ми вимагали вивезення зі сходу 8 оборонних підприємств, які вже в нас вкрали росіяни. Не замінували кордон, як ми вимагали. Чому не перевірили на детекторі брехні 40 генералів по списку який ми дали, на причетність до співпраці з московськими спецслужбами і на причетність до корупції в питаннях забезпечення армії? Цього всього не було зроблено, томуми маємо такий результат» – додав лідер «Свободи».

Прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.