дивись.info

На дільниці Сихова зафіксовано порушення процедури видачі бюлетенів

На дільниці Сихова зафіксовано порушення процедури видачі бюлетенів

Члени виборчої комісії неправомірно занесли виборців, які змінили місце голосування, до відомості для уточення списків виборців.

ДВК №462004 не до кінця зрозуміли процедуру видачі бюлетенів для осіб, які змінили місце голосування. Члени комісії вирішили занести таких виборців до відомості для уточнення списків виборців, хоча вони числилися у списку виборців. Тому, за отримання бюлетенів виборці розписувалися у відомості, а не у списку навпроти свого прізвища.

Відповідно до процедури, виборці, які змінили місце голосування, заносяться до списку виборців на тій дільниці, де вони будуть голосувати в день виборів. Список виборців має надаватися громадянам для підпису під час видачі бюлетенів.

Комісія відреагувала на зауваження спостерігачів з ОПОРИ та одразу ж виправила порушення. У списку виборців проти прізвищ цих двох виборців у графі “примітки” було вписано “підпис виборця у відомості”. Таку примітку засвідчив голова та секретар комісії. Всі інші виборці, які змінювали місце голосування за отримання бюлетенів розписувалися у списку навпроти свого прізвища.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.