дивись.info

Турянський: Львівщина продемонструвала найбільшу активність на позачергових парламентських виборах

Турянський: Львівщина продемонструвала найбільшу активність на позачергових парламентських виборах

Явка виборців на Львівщині склала понад 70%, а це найвищий результат в Україні. Це свідчить про велику патріотичність та свідомість наших громадян, а також цілковиту готовність впливати на формування законодавчої гілки влади, повідомила прес-служба ЛОДА. 

Про це сьогодні, 27 жовтня, повідомив керівник Львівщини Юрій Турянський під прес-конференції щодо підсумків виборів на Львівщині до Верховної Ради України.

Керівник області подякував усім мешканцям області за активність, а членам виборчих комісій – за злагоджену роботу.

«Вибори на Львівщині пройшли чесно, відкрито і без порушень, які б могли якимось чином вплинути на результат волевиявлення наших громадян, – наголосив Юрій Турянський. – Вже зараз можемо стверджувати, що Україна матиме у парламенті патріотичну, проєвропейську більшість, націлену на реформування країни. Від новообраного парламенту українці очікують виконання вимог Революції Гідності”.

Очільник Львівщини також заявив про свою готовність співпрацювати із представниками області у Верховній Раді України VIII кликання. «Для мене дуже важливо, щоб усі новообрані народні депутати активно включались у роботу. Готовий до конструктивної співпраці, аби спільно вирішувати проблеми Львівщини”, – зазначив Юрій Турянський.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.