дивись.info

Квест, присвячений 96-й річниці Листопадового зриву, збере кошти для батальйону «Айдар»

Квест, присвячений 96-й річниці Листопадового зриву, збере кошти для батальйону «Айдар»

У неділю, 2 листопада, у Львові пройде квест, приурочений 96-й річниці Листопадового зриву. Старт квесту о 13:00 год. на площі біля пам’ятника Іванові Франку. Організатор заходу – Молодіжне Об’єднання «ГРАНІТ», повідомила прес-служба ЛМР.

«Такий квест вже став традицією і цьогоріч пройде втретє. Цього разу учасникам обіцяємо ще більше емоцій та руху, перевірку спритності і кмітливості, а також завдання, пов’язані з історичною тематикою», – зазначають організатори.

«Цього року наш осінній квест є особливим. По-перше, ми працюємо над цікавішими завданнями, ніж у попередні роки. По-друге, вперше такий квест є доброчинним: всі зібрані під час гри кошти ми передамо на потреби хлопців з добровольчого батальйону «Айдар», – коментує Юрій Дворник, член «Молодіжного Об’єднання «Граніт».

Для того, щоб сформувати команду, потрібно попередньо зареєструватись. Більше деталей щодо квесту можна знайти за посиланням: https://vk.com/lustopadzriv.

Деталі – за телефоном: 096-593-82-50.

Довідка

Молодіжне Об’єднання «ГРАНІТ» – молодіжна громадська організація, що виступає організатором спортивних, патріотичних, мистецьких заходів, спрямованих на всебічний розвиток української молоді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.