дивись.info

У філармонії вперше орган зазвучить в ансамблі з фаготом

У філармонії вперше орган зазвучить в ансамблі з фаготом

У п’ятницю, 31 жовтня, 2014 о 19:00 год. у Концертному залі Львівської філармонії вперше звучатиме фагот у поєднанні з органом. Це незвичний симбіоз двох неповторних, насичених тембрів. Окрім того, на музичному вечорі будуть виконані сольні твори для органа.  Музичне різнобарв’я стилів урізноманітнить концертну програму. Адже звучатиме музика від часів бароко, представлена творами Й. С. Баха, й аж до ХХ століття творами, написаними для органу сучасним композитором Богданом Котюком. Популярна музика А. П’яццолли поєднуватиметься із музичними творами французів Олів’є Мессіана та Каміля Сен-Санса.

Ідея зробити концертну програму, де поєднується орган та фагот, належить львівській органістці Олені Мацелюх та фаготисту Андрію Ткачуку. Окрім того на музичному вечорі виступить єдиний в Україні квартет фаготистів, який концертує не лише в Україні, а й поза її межами – «Fagotissimo» (художній керівник Андрій Ткачук). Цікавим різнобарв’ям інструментів потішить слухачів також «Classiс Wind Quintet», у якому поєдналися флейта, кларнет, гобой, фагот і валторна. До складу «Classiс Wind Quintet» увійшли солісти Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії.

За словами органістки Олени Мацелюх, концерт має на меті показати спорідненість двох духових інструментів – органу та фаготу. Виконавиця зазначає: «Якщо аналізувати ці інструменти за будовою, то орган має дуже багато труб, а фагот — це теж духовий інструмент, який гармонійно поєднується зі звучанням органа. На сцені Львівської обласної філармонії орган у поєднанні з фаготом зазвучить вперше, і ми сподіваємось, що це лише початок таких концертних циклів».

За словами фаготиста та художнього керівника «Fagotissimo» Андрія Ткачука, «на концерті буде також цікаве поєднання цілої групи духових інструментів — а це гобой, флейта, кларнет, валторна, фагот. Тембри цих інструментів є досить характерними і вишуканими, і використовуються в симфонічному оркестрі».

2014 10 31 Орган

Контактна особа: Ольга Максим’як, відділ реклами та маркетингу Львівської філармонії

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.