дивись.info

Колодій взяв участь в урочистостях із нагоди 96-ої річниці утворення ЗУНР

Колодій взяв участь в урочистостях із нагоди 96-ої річниці утворення ЗУНР

          Сьогодні, 1  листопада, у Львові проходять урочистості з нагоди 96-ої річниці утворення Західно-Української Народної Республіки. Зокрема, відбулося покладання квітів до могил видатних діячів ЗУНР на Личаківському кладовищі, повідомили у облраді.

У заходах взяли участь голова Львівської обласної ради Петро Колодій, Надзвичайний та Повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук, депутат Львівської обласної ради Юрій Зірченко, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Йосиф Ситник, представники Львівської міської ради, представники ветеранських громадських організацій.

Представники влади та громадськості поклали квіти до Меморіалу воїнам УГА на Личаківському кладовищі, поклали квіти та запалили лампадки до могил Держсекретаря військових справ ЗУНР Дмитра Вітовського, коменданта Січових Стрільців Михайла Галущинського, керівника і засновника “Пласту” Олександра Тисовського та воїна УГА Северина Левицького.

Також учасники заходів поклали квіти до могили Президента Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича, поклали квіти та запалили лампадки на могилах воїнів, загиблих під час АТО.

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій у коментарі відзначив на надзвичайній важливості події 1 листопада 1918 року в історії Української держави. Петро Колодій наголосив: «Відзначаючи цю подію, ми повертаємося на початок ХХ століття. Це важка історія ХХ століття, історія становлення нашої державності. На жаль, впродовж років Незалежності України ми неналежним чином вшановували наших героїв, неналежно вивчали нашу історію. Маємо велику надію, що в нашій державі зараз усе зміниться. Діти вивчатимуть справжню історію України. Ми будемо виховувати майбутні покоління, наших дітей на подвигах справжніх героїв українського народу».

Окрім того, голова Львівської обласної ради сказав: «На жаль, ми нині також маємо складну ситуацію в державі. В Україні знову гинуть люди. Сьогодні ми також вшанували героїв, які, захищаючи нашу державу, загинули на сході нашої держави, віддали своє житття за майбутнє України та її народу».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.