дивись.info

Перевізники Дрогобиччини заявляють про рейдерське захоплення приміських маршрутів та погрожують перекриттям доріг

Перевізники Дрогобиччини заявляють про рейдерське захоплення приміських маршрутів та погрожують перекриттям доріг

Керівники чотирьох підприємств-перевізників Дрогобиччини звернулися до Президента України Петра Порошенка, голови ВРУ Олександра Турчинова, Прем`єр-міністра Арсенія Яценюка, а також до голови Львівської обласної ради Петра Колодія та т.в.о голови Львівської ОДА Юрія Турянського з вимогою припинити злочинні дії Львівського АТП-14631 щодо рейдерського захоплення приміських маршрутів. Про це інформує наше власне джерело.

«Відбувається зрощення місцевого олігархату з державною владою, зокрема протиправна підтримка Львівською обласною державною адміністрацією приватної структури ТОВ «Львівське АТП-14631», на користь якої видано розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 14.10.2014 р. №532/0/5-14. Ми категорично не згідні з беззаконням, яке відбувається у Львівській області. Безпідставно на діючі, згідно укладених договорів, маршрути приміських автобусних перевезень, що не виходять за межі Дрогобицького району, видано Львівською облдержадміністрацією дозволи на здійснення перевезень ТОВ «Львівське АТП-14631»… Ми не дозволимо проводити темні схеми часів «януковичів»…», – йдеться у зверненні перевізників Дрогобиччини.

Звернення до вищих органів влади за дорученням трудових колективів підписали очільник МКМ «Транс-Екіпаж», депутат Дрогобицької районної ради Йосип Дяків, керівник МПП «Транспортник» Володимир Кузбит, директори ТОВ «Канзас» Р. Бойко та МПП «ЗахідТранс» Р. Хижевський.

У випадку неприслухання влади до їхніх вимог перевізники Дрогобиччини розглядають можливість проведення страйку з перекриттям доріг республіканського та обласного значення, йдеться у зверненні. Термін виконання вимоги сплив вчора, 29 жовтня.

perew2

Трускавецький вісник

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.