дивись.info

22 ганебних автобуси АТП-14630: результати рейду (відео)

22 ганебних автобуси АТП-14630: результати рейду (відео)

За результатами рейду на ПАТ «Львівське автотранспортне підприємство 14630», що відбувся 28 жовтня 2014 року, ГО «За якісний транспорт» сформувала перелік найганебніших транспортних засобів, що курсують на маршрутах загального користування міста Львова.

Після перевірки випуску автобусів із автопарку даного підприємства було виявлено безліч порушень транспортного законодавства. Вони підтверджують неспроможність перевізника утримувати транспортні засоби в належному санітарно-технічному стані.

Зазначимо, що мова іде лише про ті авто, котрі активістам ГО «За якісний транспорт» вдалось перевірити. Ймовірно також, що є інші маршрутки цього АТП, які курсують містом, але того дня (28.10.2014р.) їх не було в автопарку.

Отже список найбільш відвертих та кричущих порушень, зафіксованих у міських маршрутах, котрі обслуговує АТП 14630 має такий вигляд:
1. Маршрут №38 (ВС2524АА): особливо жахливий стан сидінь, поручнів, брудні підлога та вікна.
2. Маршрут №54 (ВС1106АА): жахливий стан сидінь, обшивки салону, брудна підлога.
3. Маршрут №36 (ВС8415АА): майже не працює освітлення салону, брудна підлога та вікна.
4. Маршрут №36 (ВС0381АА): майже не працює освітлення салону (працює 3 лампи з 5), крісла просто у жахливому стані, дуже брудна підлога, вікна, непрозора реклама наклеєна на склі, що суперечить ЗУ «Про рекламу».
5. Маршрут №23 (номеру не зафіксували): автобус дуже брудний та жахливий ззовні, відсутні плафони (лампи) освітлення салону, підлога потребує ремонту, обшивка салону просто нікчемна та брудна, на вікнах непрозора реклама.
6. Маршрут №15 (ВС1099АА): сидіння порізані, поролон вилазить, брудна підлога, на вікнах непрозора реклама.
7. Маршрут №23 (ВС0427АА): немає заднього трафарета, сидіння пошкоджені, підлога брудна, на вікнах непрозора реклама, вікна брудні теж, майже не працює освітлення салону (працює 3 лампи з 5).
8. Маршрут №19 (ВС2080АА): проблеми із трафаретами – не відповідають вимогам, сидіння порізані, підлога брудна, не працює одна лампа освітлення салону.
9. Маршрут №26 (ВС2791АА): проблеми із трафаретами – не відповідають вимогам, сидіння в жахливому стані, брудні вікна, підлога та оббивка салону, сигнал до водія не працює, освітлення салону жахливе, інформаційне оформлення загалом не відповідає вимогам.
10. Маршрут №44 (ВС1050АА): жахливий стан поручнів, брудна підлога, величезна кількість непрозорої реклами на вікнах.
11. Маршрут №26 (ВС9574ВЕ): усі трафарети не відповідають вимогам, підсвітка трафаретів не помітна, водій курив в салоні.
12. Маршрут №21 (ВС0811АА): усі трафарети не відповідають вимогам, сидіння та поручні в жахливому стані, брудні вікна, підлога та оббивка салону, сигнал до водія не працює, освітлення салону жахливе, інформаційне оформлення не відповідає вимогам, присутня непрозора реклама на вікнах.
13. Маршрут №54 (ВС1763АА): сидіння роздерті, інформаційне оформлення не відповідає вимогам, присутня непрозора реклама на вікнах.
14. Маршрут №15 (ВС1102АА): на весь салон працює одна лампа внутрішнього освітлення.
15. Маршрут №36 (ВС0417АА): сидіння роздерті, підлога дуже брудна, багато непрозорої реклами на вікнах, не працює одна лампа освітлення салону.
16. Маршрут №36 (ВС1758АА): в салоні немає плафонів для освітлення, кнопка сигналу до водія не працює, брудна підлога та обшивка салону.
17. Маршрут №15 (ВС1099АА): надзвичайно жахливий стан сидінь, поручнів, брудна підлога.
18. Маршрут №15 (ВС1100АА): освітлення салону не справне, підлога та обшивка салону у жахливому стані.
19. Маршрут №42 (ВС2588АА): усі трафарети не відповідають вимогам, немає жодної підсвітки трафаретів, освітлення салону не справне, кнопка сигналу до водія не працює, підлога та обшивка салону у жахливому стані.
20. Маршрут №44 (ВС1388АА): підлога та обшивка салону у жахливому стані, присутня непрозора реклама на вікнах.
21. Маршрут №23 (ВС1502АА): в салоні немає плафонів для освітлення, оббивка сидінь роздерта, присутня непрозора реклама на вікнах.
22. Маршрут №42 (ВС1045АА): несправна кнопка сигналу до водія, сидіння та підлога в плачевному стані, багато непрозорої реклами на вікнах.

Продовжуючи курсування цих транспортних засобів, перевізник зухвало нехтує правом пасажирів на безпечне і високоякісне перевезення. А ці ганебні автобуси явно дискредитують увесь автомобільний громадський транспорт Львова, створюють негативне враження у гостей міста.

Відповідне звернення буде надіслано в усі контролюючі інстанції та міському голові Львова Садовому А.І. А поки що вони мають змогу ознайомитись з інформацією на нашій сторінці у FaceBook (www.facebook.com/trafficlviv).

Хочеться вірити, що перевізник ПАТ «Львівське автотранспортне підприємство 14630» вже активно працює над усуненням усіх цих проблем. Адже окрім вищезгаданих транспортних засобів є ряд не таких значних порушень, котрі присутні в інших машинах, та на які підприємство теж повинно звернути увагу.

Незабаром також будуть сформовані проблемні питання по інших маршрутах АТП міста: «Міра і К», Комунальному АТП-1, Фіакру та «Успіх БМ». Там теж не обійшлось без порушень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.