дивись.info

На сесії розглянуть низку питань, які мають важливе значення для забезпечення бюджетного процесу на Львівщині

На сесії розглянуть низку питань, які мають важливе значення для забезпечення бюджетного процесу на Львівщині

         3 листопада відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради, повідомила прес-служба ЛОР.

„Депутати ухвалили рішення про винесення на розгляд чергової сесії Львівської обласної ради низки питань, які мають важливе значення для забезпечення бюджетного процесу у Львівській області”, – зазначив голова постійної комісії обласної ради Ярослав Качмарик. Зокрема, на пленарному засіданні депутати розглянуть уточнення до додатку № 1 Програми соціально-економічного культурного розвитку Львівської області на 2014 рік із макроекономічним прогнозом на 2015-2016 рік. Ці уточнення передбачають дофінансування з обласного бюджету державної субвенції соціально-економічного розвитку Львівської області, а також уточнення фінансових призначень на окремі об’єкти.

Окрім цього, на засіданні комісії депутати розглянули питання про винесення на розгляд сесії проекту рішення щодо створення Літературного музею Львівщини, рішення про приватизацію об’єктів у Львівській області тощо.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.