дивись.info

Вчора евакуювали п’ять автомобілів, припаркованих на смузі для громадського транспорту на пр.Свободи

Вчора евакуювали п’ять автомобілів, припаркованих на смузі для громадського транспорту на пр.Свободи

ЛКП «Львівавтодор» інформує водіїв, що, у зв’язку з функціонуванням окремої смуги для руху громадського транспорту, посилено роботу евакуаторів на пр.Свободи. Відтак, водіїв закликають врахувати це та не паркувати автомобілі у недозволених місцях, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Вчора з проспекту Свободи ми евакуювали п’ять машин, які були припарковані на окремій смузі для руху громадського транспорту. Сьогодні там чергує представник ДАІ. Є проблема, що туди заїжджають машини, які привозять товари в заклади торгівлі. В таких випадках автобусам доводиться  виїжджати за делініатор», – розповів провідний інженер відділу з паркування ЛКП «Львівавтодор» Іван Рибак.

Нагадаємо, на сьогодні у Львов працює три евакуатори. Евакуатор переміщує транспортний засіб, який не правильно припаркований, на штрафний майданчик, що знаходиться за адресою: вул. Конюшинна, 13.

Нагадаємо, на пр.Свободи на ділянці від вул.Городоцької до вул.Гнатюка влаштували окрему смугу для руху громадського транспорту.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.