дивись.info

Байко відмовилась від депутатського мандату та вийшла зі «Свободи»

Байко відмовилась від депутатського мандату та вийшла зі «Свободи»

Депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Олеся Байко відмовилася від депутатського мандату та вийшла з партії ВО «Свобода». Цю інформацію в коментарі Гал-інфо Олеся Байко підтвердила особисто.

За її словами, депутатські повноваження вона склала ще 11 вересня.

«Написала офіційну заяву на складання повноважень та вийшла з партії», – повідомила вона.

Як зазначила Олеся Байко, причиною цього стало небажання депутата бути причетним до різних схем в обласній раді.

«Я знаю, що таке націоналізм. Це не лише любов, але це ще й боротьба за націю. Найбільший гріх – це зрадити ідею і віру. Я замислювалася над тим, якими ж сильними були люди, які сміливо віддавали і віддають життя за Україну, а люди низького ґатунку називають себе їхніми послідовниками. Вони свій шлях обрали, і Бог і Україна їх оцінила, і це видно за результатами виборів», – розповіла Олеся Байко.

За її словами, вона продовжить займатися тією діяльністю, яку розпочала ще будучи депутатом Львівської обласної ради, а саме відновленням національної пам’яті.

«Я продовжу проекти з утвердження національної пам’ятті. З людьми, які прийшли до влади для чисто матеріального… для мене це є просто неміч, яка ще краще буде оцінена людьми під час місцевих виборів», – сказала Олеся Байко.

Вона зазначила, що розчарувалася у політиці і місцевій владі.

«У мене все частіше виникає питання – а за яку Україну гинуть молоді люди, яким ще жити б і жити? За ту, що була утворена у 1918 році, чи за ту, яка утворилася у 1991 році? Остання – це схеми, відкати, грабунки. Складається так, що злодії вдягають вишиванки і кажуть, що вони патріоти. Ми повинні відновити свою державу, без цього жодна люстрація не врятує теперішнє становище. Назви партій ніби й рідні, а всі вони комуністичного строю. Люди мусять змінити себе. Не варто шукати в партіях ідолів», – сказала вона.

На запитання, чи означає її вчинок, що вона пішла з політики назавжди, Олеся Байко відповіла: «Політики нема. У нас є все, що хочеш, але політики, щоб були державні мужі… такого нема. Я не маю поваги до людей, які попереду ставлять потреби партії. Попереду завжди треба ставити потреби та інтереси народу і нації».

Вона також зазначила, що в обласній раді у неї було зовсім мало однодумців.

«В обласній раді однодумців моїх можна на пальцях порахувати. У тій же «Свободі» – це Михайло Барбара та Пилип Пилипенко, які разом зі мною не голосували за усілякі програмки чи подяки міліції після побиття студентів. Коли ти тиснеш кнопку, то треба в першу чергу мати повагу до себе самого. Чого ти туди пішов?», – сказала Байко.

Як зазначила Олеся Байко, громада повинна бути активнішою.

«Причина усіх наших бід – це корупція на найвищому рівні. Знаєте, часом було таке відчуття, коли приходиш з тієї сесії і просто не знаєш, що тобі робити, а хочеться просто кричати від усього цього. Виборець не може усе збагнути, і голосують, знову дають проценти, а воно залазить у раду на п’ять років і знову тягне собі…», – поділилася своїми переживаннями Олеся Байко.

За її словами, співпраці з колегами вона не припинила: «Ми разом з істориками будемо шукати і встановлювати пам’ятні знаки борцям за Україну, будемо продовжувати відновлювати історичну пам’ять».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.