дивись.info

Качмарик взяв участь у вшануваннях Маркіяна Шашкевича

Качмарик взяв участь у вшануваннях Маркіяна Шашкевича

         Сьогодні, 6 листопада, відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Маркіяну Шашкевичу у Львові з нагоди 203-ої річниці від дня його народження, повідомила прес-служба ЛОР.

У заході взяв участь депутат Львівської обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярослав Качмарик. У своєму виступі депутат зазначив: «Нині про велич Маркіяна Шашкевича говорять в українській церкві, в українських школах. Шашкевич – це та людина, яка будила українця, повернула його до свого, до  української мови,  і виплекала в подальшому цілу плеяду борців за Україну. Це єднання української церкви, української нації, над яким працював Маркіян Шашкевич, є нині надзвичайно важливим, є основним для побудовивеликої Української держави».

У церемонії покладання квітів взяли участь члени Шашкевичівської комісії, відомі діячі мистецтва, науки, письменники та представники громадськості, учні шкіл, які носять імя Маркіяна Шашкевича. Провів урочистості актор Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької, народний артист України Святослав Максимчук.

Заходи з вшанування Маркіяна Шашкевича також відбуваються у Буському, Жовківському, Золочівському та Радехівському районах Львівської області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.