дивись.info

У Львові навчать, як стати професіоналом з ISTQB certification

Lviv IT School (LITS) проводить відкриту лекцію для усіх охочих пройти сертифікацію знань в галузі тестування програмного забезпечення. Лекція відбудеться 14 листопада о 19.30 год у приміщенні StartUpDepot, що на вул. Весняній, 4. Участь безкоштовна, але необхідна реєстрація, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

До організації події долучився Львівський Кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг. Мета лекції – ознайомити слухачів із потребою попередньої підготовки до проходження сертифікації ISTQB, що забезпечить успішну здачу тесту та підтвердить ваші знання у сфері ІТ для роботодавця.

Спікером буде Святослав Римар – викладач курсу «Підготовка до сертифікації ISTQB CTFL» школи LITS, успішний тестувальник з досвідом, який зараз успішно керує проектами компанії SoftServe.

«Щоб стати успішним тестувальником, необхідно лише підготуватись та затвердити свої знання сертифікацією. Отож, нехай ніщо тебе не зупиняє: прийди на цю лекцію і дізнайся як це зробити», – закликають організатори події.

Реєстрація – за посиланням: http://goo.gl/fQ8c5P.

Контактна особа: Соломія Жеплинська; тел.: (093) 80 89 575; [email protected].

Довідка

LITS (Lviv IT School) – це навчальний проект, спрямований на підготовку спеціалістів для роботи у сфері ІТ.

ISTQB certification – офіційний тест, який підтверджує набуті знання у сфері ІТ, а саме – тестуванні.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.