дивись.info

Для учнів львівських шкіл започаткували духовні екскурсії (фото)

Для учнів львівських шкіл започаткували духовні екскурсії (фото)

Впродовж року митрополита Андрея Шептицького, який проголосила Українська Греко-Католицька Церква, для учнів 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Львова проводитимуть духовні екскурсії Собором Святого Юра та криптою митрополита Андрея. Екскурсії, які проводитиме сестра Володимира, відбуватимуться двічі на тиждень: у вівторок та четвер, по 2 екскурсії на день, повідомила прес-служба Львівської мерії.

Екскурсії з нагоди відзначення 150-ої річниці від дня народження та 70-х роковин відходу у вічність митрополита Андрея Шептицького започаткувало управління освіти Львівської міської ради, спільно з Львівською архиєпархією УГКЦ, в рамках реалізації проекту «Духовна велич Львова».

Перша духовна екскурсія відбулася 4 листопада для учнів 8-9 класів двох загальноосвітніх навчальних закладів Галицького району. Надалі впродовж I семестру учні 16 загальноосвітніх навчальних закладів Галицького та Залізничного районів Львова відвідають Собор св. Юра, а учні навчальних закладів інших районів міста – протягом II семестру 2014-2015 н. р.

Під час екскурсії учні дізнаються більше про життєвий шлях митрополита Андрея, ознайомляться з історією Собору св. Юра та візьмуть участь у спільній молитві у крипті храму.

Нагадаємо, Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) під час Богослужіння в Соборі св. Юра у день 70-их роковин смерті Митрополита звернувся до всього українського народу з проханням відвідати крипту, в якій спочиває Митрополит Андрей Шептицький.

Детальніше за посиланням: velychlviv.com.

IMG_4896 IMG_4902 IMG_4904

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.