дивись.info

У саперів Львівщини – ротація (фото)

У саперів Львівщини – ротація (фото)

Зведений загін військовослужбовців інженерного полку, який дислокується у одному з райцентрів Львівщини сьогодні вночі повернувся із зони проведення антитерористичної операції до пункту постійної дислокації.

Про це Дивись.Інфо повідомили у регіональному медіа-центрі МО України.

42 військовослужбовці зведеного загону виконували завдання на теренах Донецької області щодо обладнання лінії оборони. За декілька місяців перебування на буремному Сході України бійці-сапери відбудували більше ніж 30 взводних опорних пунктів, відрили не один кілометр лінії траншей, окопів під бойову техніку. Своє професійне свято – День інженерних військ ЗС України, солдати та офіцери загону зустріли на передовій.

Зі слів командирів підрозділів загону командира понтонно-мостового батальйону підполковника Руслана Сасюка та командира інженерно-позиційного батальйону підполковника Андрія Туза, особовий склад із честю виконав усі поставлені вищим командуванням завдання.

Зустрічали воїнів-героїв рідні та близькі, а також представники духовенства та органів місцевої влади. Зокрема секретар Самбірської міської ради полковник у відставці Володимир Дацюк, заступник Самбірського міського голови Юрій Леськів та отець Микола ЛИСЬКО.

За проявлену мужність та високу оперативність у виконанні поставлених завдань, командир військової частини полковник Олександр Корольов на стройовому плацу полку вручив грамоти від Міністра оборони України й командування частини особовому складу зведеного загону, який повернувся із зони АТО.

Поряд із цим, весь особовий склад частини проводжав у зону АТО військовослужбовців окремого інженерно-технічного батальйону, сформованого на базі військової частини.

Изображение 007 Изображение 008 Изображение 014 Изображение 020 Изображение 023 Изображение 028

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.