дивись.info

Колодій солідарний з батьками дітей, які навчаються у школі-інтернаті № 102

Колодій солідарний з батьками дітей, які навчаються у школі-інтернаті № 102

 Львівська обласна рада не розглядає питання про виселення дітей з приміщення школи-інтернату, що розташоване у місті Львові на вулиці Пекарській, 19.  На цьому вкотре наголошує голова Львівської обласної ради Петро Колодій, повідомила прес-служба ЛОР.

«Під час останньої зустрічі з представниками батьківського комітету навчального закладу, яка відбулася 4 листопада, я запевнив, що інформація  про відселення учнів зі школи на Пекарській не відповідає дійсності. Про зміну адреси закладу не може бути й мови, адже кращого приміщення для навчання дітей з особливими потребами, ми запропонувати не можемо. І це позиція не лише моя, але й всього депутатського корпусу»,  –  зазначає Петро Колодій.

Нагадаємо, що до голови обласної ради звернулися батьки дітей, які навчаються у Львівській загальноосвітній спеціальній школі-інтернаті № 102, із проханням не допустити виселення навчального закладу із займаного приміщення. Також батьки висловили доволі негативне ставлення до створення в приміщенні установи Літературного музею.

Як відомо, це питання впродовж кількох років неодноразово обговорювали у стінах Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації за участю науковців, музеєзнавців, представників громадських організацій, начальників профільних управлінь та відділів обласної ради й облдержадміністрації, громадсько-культурних діячів, депутатів обласної ради та інших жителів Львівщини, небайдужих до культурної спадщини краю.

Львівська обласна рада підтримує створення у Львові такого центру культури. Але, не зважаючи на це, питання про виселення дітей з приміщень школи-інтернату № 102 не розглядається, оскільки створення Літературного музею в цьому навчальному закладі є недоцільно.

ДОВІДКОВО:

Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 102 забезпечує права дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку, на здобуття певного освітнього рівня загальної середньої освіти шляхом спеціально організованого навчально-виховного процесу в комплексі з корекційно – розвитковою роботою.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.