дивись.info

Садовий пообіцяв побільше комфорту і затишку

Садовий пообіцяв побільше комфорту і затишку

Спільно відновлюємо історичну спадщину та робимо громадський простір комфортнішим. У 2013 році при реалізації програми сприяння благоустрою внутрішніх дворів, яка впроваджується у рамках спільного українсько-німецького проекту Німецького співробітництва (GIZ) ГмБХ та Львівської міської ради «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» проведено благоустрій трьох внутрішніх двориків будинків на вул. Лисенка, 5, вул. Кривоноса, 7 та вул. Личаківській, 5. Цього року буде ще 3 дворики відновлено. Один з них – на вул Наливайка, 17 – сьогодні відвідав міський голова Львова Андрій Садовий, повідомила прес-служба мерії.

Така програма сприяння продовжується і у 2014 році. Цього разу вибір дворів відбувся на конкурсній основі. Для проведення благоустрою вибрано три двори на вул. Наливайка, 17, вул. Коперника, 30 та вул. Дрогобича, 10.

«У Львові є дуже багато двориків. Вони завжди мали особливу атмосферу в місті. Там, де є спільна громада сильна, там є порядок. Там, де трохи були проблеми, виходили вони і назовні. Нам зараз важливо дати новий імпульс, щоб люди почали бути дружніми, щоб вони почали цінувати простір, у якому спільно живуть. Нашим великим партнером тут є німецькі колеги з GIZ. Ця організація допомагає фінансово, і люди долучаються.

Якби у цей дворик зайшли кілька місяців назад, цей дворик був прикрий. Сьогодні він достатньо милий. Все викладено плиткою, пісочниця красива, наступного року будуть гарні квіти. Це не є надзвичайні кошти. 100 тис грн – це кошти GIZ, 18 тис грн – це мешканці долучились і місто допомогло – ремонт сходової клітки, зараз будуть реконструйовані вхідні двері в цей під’їзд, буде стояти домофон. Комфорту і затишку буде набагато більше. Люди будуть мати хороший настрій», – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

В кожному обраному дворі управління охорони історичного середовища провело ряд зустрічей з мешканцями, де фіксувалися усі потреби і побажання мешканців щодо благоустрою двориків, на основі яких управління охорони історичного середовища у співпраці з експертами Німецького товариства міжнародного співробітництва опрацювало ескізні проекти благоустрою згаданих двориків.

Частка співфінансування мешканців на впорядкування внутрішнього дворика складає – 10% від загальної вартості робіт, але не більше, ніж 1000 грн. з квартири. Перед  початком робіт частка мешканців повинна бути перерахованою у вигляді авансу безпосередньо на рахунок виконавця робіт.

У дворі на вул. Наливайка, 17 роботи проводилися з 27.10.2014 року до 07.11.2014 року. Загальна вартість робіт становить 125 884 грн. Перед початком робіт з заміни мощення за міські кошти було проведено ремонт стіни у подвір’ї.

У дворі на вул. Коперника, 30 роботи розпочато 04.11.2014 р. і триватимуть орієнтовно 3-4 тижні. Загальна вартість робіт становить 296 043,3 грн.

У дворі на вул. Дрогобича, 10, у зв’язку з тим, що мешканці не можуть зібрати необхідної частки співфінансування, роботи перенесені на весну 2015 р. Попередня загальна вартість робіт становить 270 069, 03 грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.