дивись.info

Відділи управління соціального захисту опрацювали понад 33 тис. звернень громадян

Мешканці активно звертаються у відділи соціального захисту. Так, минулого місяця працівники відділів управління соціального захисту опрацювали 33,6 тис. звернень, в тому числі надання консультацій по телефону. Загалом же з початку року працівники відділів управління соціального захисту опрацювали 273,7 тис. звернень, повідомили у прес-службі ЛМР.

«Традиційно в період опалювального сезону активність звернень мешканців росте, однак, цьогоріч у зв’язку із загальнодержавною ситуацією, пов’язаною з подіями на Сході країни та окупацією Криму, маємо звернення від осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, а також від сімей учасників АТО. Для отримання консультації з питань соціального захисту громадянам слід звертатись у єдині приймальні відділів управління соціального захисту», – зазначив в.о начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

Прийом громадян у «Єдиних приймальнях» районних відділів соціального захисту проводиться: понеділок – з 13 до 19 год.; вівторок-четвер – з 08 до 19 год.; п’ятниця – з 09 до 14 год.

Записатись на прийом в «Єдину приймальню» в режимі «онлайн» та дізнатись більше інформації про різні види допомог можна на сайті «Львів соціальний»: http://www.social.lviv.ua.

 

Контакти відділів соціального захисту районів міста Львова:

 

Галицький: тел.:  261-44-50 (вул. Ф. Ліста, 5)
Личаківський: тел.:  235-71-62 (вул. Театральна, 10)
Залізничний: тел.:  295-82-28 (вул. І. Виговського, 34)
Франківський: тел.:  237-50-81 (вул. Генерала Т. Чупринки, 85)
Шевченківський: тел.:  252-28-40 (вул. В. Липинського, 11)
Сихівський: тел.:  254-64-80 (просп. Червоної Калини, 66)
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.