дивись.info

27-28 листопада у Львові буде XIV Міжнародний Економічний Форум

27-28 листопада у Львові буде XIV Міжнародний Економічний Форум

27-28 листопада у Львові відбудеться XIV Міжнародний Економічний Форум, співорганізатором якого є Львівська міська рада. Цьогоріч Форум пройде під гаслом «Бачення 2020: стратегії для країн, регіонів та бізнесу» і буде присвячений обговоренню двох надважливих тем для розвитку України: децентралізації та реформи державної регіональної політики, а також Угоди про асоціацію між Україною та ЄС – як шансу змінити нашу країну, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

На XIV Міжнародному Економічному Форумі розглядатимуть питання децентралізації влади для побудови ефективної публічної влади в Україні.

Відомі громадські діячі та експерти, зокрема заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода, начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Сергій Кіраль, виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик обговорять такі актуальні питання:

  • Ідеологія реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, її відповідність найкращому європейському досвіду та українським традиціям;
  • зв’язок реформи децентралізації з іншими реформами;
  • ризики та загрози реформі.

На Форумі також детально розглянуть питання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, преференції, які це принесе українському бізнесу, та виклики, з якими він зіткнеться, а також стратегії модернізації ділового середовища України до 2020.

Детальна інформація, реєстрація учасників та інформація щодо акредитації ЗМІ – на веб-сторінці Форуму за посиланням: www.lvivforum.com.ua.

Довідка

ХІV Міжнародний Економічний Форум проходитиме за підтримки Львівської міської ради, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, а також Програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», що фінансується Європейським Союзом.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.