дивись.info

Голос миру завітав до Львова (фото, відео)

Голос миру завітав до Львова (фото, відео)

11 листопада 2014 року під патронатом Євгенії Тимошенко та в рамках благодійного марафону ГОЛОС МИРУ відбувся благодійний концерт для поранених солдат, які знаходяться на лікуванні у Львівському військовому госпіталі.

Перед військовими виступили Андрій Заліско з піснею «Все буде гаразд», Аркадій Войтюк «Батьківська колискова», Наталка Карпа зі запальною коломийкою,  Олександр Тулінов  під акомпанемент його акордеону  співав весь зал,  Тетяна Піскарьова «Мамина молитва», маленька артиска Анастасія Рифляк «Ні війні», та Світлана Тарабарова «Повертайся живим».

DSC_0182 DSC_0202

DSC_0059 DSC_0074 DSC_0525

DSC_0489

Організатори Голосу Миру закупили і привезли у Львівський військовий госпіталь хірургічні зшиваючі  апарати, касети до них для проведення оперативних втручань, а також плазмові телевізори.

http://youtu.be/x7BPbSOXCRo

Кожного дня до благодійного марафону долучаються  все більше і більше волонтерів, артистів естради, меценатів, які допомагають військовим, що постраждали в зоні АТО.

Євгенія Тимошенко назвала артистів, які беруть участь у благодійному марафоні, мистецькою сотнею. «Для бійців дуже важлива підтримка, яку їм надають артисти, тому «Голос Миру» продовжуватиме свою місію, доки не настане мир в Україні, – сказала вона. – Щодня до нашого марафону долучаються дедалі більше волонтерів, артистів естради, меценатів, які прагнуть допомогти військовим, що постраждали в зоні АТО».

Нагадаємо, що благодійний марафон Голос Миру єдиний всеукраїнський благодійний марафон, який об‘єднав  між собою справжніх патріотів України для допомоги нашим Захисникам, які боряться на сході за незалежність та свободу України.

Організаторами благодійного концерту ГОЛОС МИРУ є:  Асоціація громадських організацій «Соціальний захист», Міжнародна громадська організація “Назустріч мрії» та Благодійний фонд «Рух Опору», які об’єднали всі свої зусилля та ресурси для надання допомоги українським військовим.

Інформаційними спонсорами благодійного концерту Голос Миру виступають –  найбільша на Західній Україні радіостація «Галичина», інформаційне агентство «Дивись. Інфо» та газета «Культура і життя».

Окрім того, в соціальній мережі фейсбук на сторінці Голосу миру (https://www.facebook.com/golos.miry) відбувається онлайн аукціон в якому прийняли участь відомі митці, артисти, художники та видатні діячі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.