дивись.info

На ТРК “Львів” відзначають День Незалежності Польщі

На ТРК “Львів” відзначають День Незалежності Польщі

11 листопада Республіка Польща святкує День незалежності. Львів із сусідньою країною давно єднають не лише відносини  добросусідства, а й тісні зв’язки в царині культури, освіти, науки та ін. Це вже майже родинні відносини двох країн. Також відомо, що багато вихідців із Польщі мешкають у Львові, і навпаки. Виходячи з цього ТРК «Львів» широко висвітлюватиме заходи, повязані зі святкуванням національного свята поляків. Серед них — літургія в Латинському кафедральному соборі, покладання квітів на могили загиблих польських солдатів, культурні заходи.

На ТРК «Львів» у низці програм висвітлюватимуться теми українсько-польських відносин, студію відвідають гості з сусідньої країни. Урочисті заходи висвітлюватимуться у випусках «Новин» протягом усього тижня.

Про польсько-українську співпрацю йтиметься у програмі «Вечір у Львові» 11 листопада. Гостями студії стануть консул Республіки Польща у Львові Мартін Зіневич та історик Андрій Павлишин, телефоном до розмови долучаться надзвичайний і повноважний посол України в Польщі Андрій Дещиця та представник польського гурту «Тарака» Кароль Кусс. Про малий прикордонний рух між країнами ведучі говоритимуть із генеральним консулом РП у Львові Ярославом Дроздом.

12 листопада о 18:45 транслюватиметься фільм «Відкрите серце. Беата Дрозд».

У музичну програму «СМС» 12 листопада завітають організатори українсько-польського фестивалю «Відкриваємо Падеревського». Гостями студії стануть відома піаністка Маріанна Гумецька та польський історик Адам Бала, а також помічник генерального консула Республіки Польща у Львові Мар’ян Орліковський.

Кілька випусків освітньої програми «Семестр» будуть присвячені темам, які цікавлять українських та польських студентів. Зокрема, йтиметься про значення технічної освіти для майбутнього Європи, обмін студентами між Україною та Польщею, стажування в сусідній країні, програму імені Маріуша Казани та ін.

Програма «Майстер-клас» із архівів Львівського телебачення нагадає про Рік Польщі в Україні, який відзначали 2004 року.

Найцікавіші факти про польські міста буде подано в коротких міжпрограмних відео.

Святкування Дня незалежності Польщі завершиться 16 листопада урочистим заходом у Львівській опері.

 

Прес-служба ТРК «Львів»

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.