дивись.info

У дитячій лікарні Львова відкрили новий діагностичний центр (фото)

У дитячій лікарні Львова відкрили новий діагностичний центр (фото)

11 листопада, голова Львівської обласної ради Петро Колодій разом із Головою Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катериною Ющенко урочисто відкрили медичний центр діагностики NOVO у Львові, який працюватиме на базі Львівської міської комунальної дитячої клінічної лікарні.

Про це Дивись.Інфо повідомили у прес-службі ЛОР.

Медичний центр NOVO – це унікальний діагностичний центр, де пацієнти матимуть змогу пройти комплекс рекомендованих обстежень на сучасному обладнанні, аналогів якому в Західній Україні немає.

Під час відкриття медичного центру Петро Колодій зазначив, що Львівська область уже має чудовий приклад благодійності та безкорисливості; це – школа-інтернат для дітей з вадами зору, що на вулиці Івана Франка у Львові. «Сьогодні у нашому місті відкрилась ще одна установа, яка дарує дітям та їхнім родинам шанс на повноцінне, а головне здорове життя – Медичний центр NOVO».

Також голова обласної ради висловив вдячність усім благодійникам, зокрема, Міжнародному благодійному фонду «Україна 3000», за їхні зусилля та працю задля майбутнього українських дітей.

«Піклування про здоров’я наших дітей – це те, що повинно сьогодні нас турбувати. І саме завдяки сучасному діагностичному центру «NOVO» ми можемо працювати над впровадженням реформ та зміною суспільства, і нас не відволікатимуть думки про те, що лікарям бракує медичного устаткування, аби швидко поставити правильний діагноз та вилікувати хворого», – наголосив Петро Колодій.

Довідково

Медичний центр NOVO створила Установа благодійного фонду «Центр медичних інновацій» – недержавна, неприбуткова благодійна організація. Засновником УБФ «Центр медичних інновацій» є Благодійний фонд «Дитяча Лікарня майбутнього». У 2013 році фонд вирішив реалізувати пілотний проект, у якому впроваджувались би найкращі сучасні медичні, управлінські, навчальні технології на базі одного з дитячих медичних закладів України. У тісній співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000», який реалізує всеукраїнську програму допомоги дитячим медичним закладам «Від лікарні до лікарні», шляхом конкурсного відбору була обрана Львівська міська комунальна дитяча клінічна лікарня.

У подальших планах – встановлення наступної черги сучасного медичного обладнання: рентгенодіагностичного комплексу, мамографа, денситометра та інших апаратів, які дозволять розширити спектр консультативно-діагностичної допомоги, що їхнадаватиме центр NOVO.

відкриття 1 відкриття 2 відкриття 4 відкриття 5 відкриття 6 відкриття 7

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.